Wpis z mikrobloga

Koledzy i koleżanki. Proszę o rekomendację. Nowe auto, rata 1000 pln netto / mc. Może być leasing/kredyt/wynajem.
Co byście wybrali?

//auto wielkosci octavii/astry/tipo/peugeota 308 itp. ale w sumie to na razie jestem na etapie wymyslania. generalnie chcialbym samochod w miare komfortowy, ekonomiczny i taki, zeby dalo sie dziecko z wozkiem wygodnie przewiezc.

na osiagach mi jakos szczegolnie nie zalezy.//

#motoryzacja
  • 16
@Trent: auto wielkosci octavii/astry/tipo/peugeota 308 itp. ale w sumie to na razie jestem na etapie wymyslania. generalnie chcialbym samochod w miare komfortowy, ekonomiczny i taki, zeby dalo sie dziecko z wozkiem wygodnie przewiezc.

na osiagach mi jakos szczegolnie nie zalezy.
@mamFAJNYnick: 30 tys. zł za qashqaia na 2 lata z limitem na 40kkm przecież za taką kasę kupię pierwszą lepszą używkę która przejedzie więcej choćbym nawet oleju nie wymieniał a po dwóch latach mam zwrot ze sprzedaży przynajmniej połowę - ciekawe jeszcze jak wygląda oddanie takiego samochodu na wynajem czy nie doliczają za każdą najmniejszą ryskę czy inne pierdoły... Nie mam pojęcia jak taki najem ma się opłacać klientowi końcowemu.