Wpis z mikrobloga

Co za kretyn wyssał z palca ten artykuł to ja nie mam pojęcia XD
https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/856939,chcesz-wiedziec-jak-truja-ciebie-w-kebabie

Dziennikarze z jednego z portali udali się na „imprezę do „Kebab Awards”. Brali w niej udział tylko wyznawcy islamu. Po paru godzinach jeden z nich chętnie i bez ogródek opowiadał o tym, co niektóre punkty potrafią dodawać do jedzenia, nie mówiąc już jaka jest jego jakość :

„Jakość kebaba (śmiech) nie można o tym mówić. Ta hołota żre ten syf i jeszcze jest zadowolona jak dostanie więcej sosu. Mięso – to najgorsze ścierwo – odpad odpadu. Mielonka wszystkiego, czego nie chciałbyś oglądać trafia do kebaba – często proponuje się „mieszane” mięso zamiast konkretnego. Polacy zakochali się w jedzeniu tego czegoś, co obok prawdziwego kebaba nawet nie leżało – chcemy zarobić a ta europejska tłuszcza – kompletnie pijana o 4 nad ranem zamawia rollo, mega bułe czy inne badziewie i się zażera. To piękny widok, zwłaszcza jak przychodzą łysi w bluzach z orłem. Wczoraj krzyczeli „Araby won” a dzisiaj jedzą to pseudo jedzenie i jeszcze dzięki nim zarabiamy. Kuriozum. Niektóre punkty prowadzone przez ortodoksów podobno dodają niewielkie ilości trutek na szczury – nie wyczujesz tego, nie masz żadnych objawów a po 10 latach swoje zrobi. Ludzie żrą to g*wno i nawet nie pomyślą, co właśnie zjedli ".


#pseudodziennikarstwo #ciekawostki #heheszki #bekazpodludzi #salon24 i #bekazprawakow bo news jest na ostro prawym serwisie salon24.pl XD
  • 4