Wpis z mikrobloga

#risen ostatni wpis miesiąc temu
#elex ostatni wpis 3 tygodnie temu
#gothic ostatni wpis pewnie minutę temu

Prawie dwie dekady ogrywania, machinimy i tworzenia modów do dwóch pierwszych częście gry.
G3 i ex-Gothic4 nie nadaja się do grania po latach, nie powstaje też do nich wiele modów bo gry te technicznie i gameplayowo to crapiszcze.

Ile jeszcze będziemy gwałcić w 1 i 2? Dekadę? A może dwie?

Każda sekunda i każde euro nie przeznaczone na gothica to strata dla PB. Wiem że nie chcą tej gry zrobić bo boją się zawieść fanów czy stracić funduszy ale oni to właśnie robią teraz nie tworzac nowego gothica. Nawet jakby gra fabularnie albo technicznie zawiodła to dostalibyśmy świerzą platformę do tworzenia modów z przyzwoitą grafiką i co najważniejsze gothicowa mechaniką bogatszą o 20 lat doświadczenia i feedbacku od graczy.
#gothic #przemyslenia #glupieprzemyslenia
  • 7
@Jerry664 ja jakoś nie mogę się przekonac do g3, podobno jak się przełknię ten combat to dopiero wtedy gra się może spodobać, ja jakoś tego nie mogę zaakceptować. Wiem że Arcanię zrobiło inne studio ale to nie zmiania faktu że to miał być gothic.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LaserRock46AND2: g3 jest pusty i nudny
Co do nowego gothica to ja nie mam zadnych nadziei, z tego powodu ze niestety g1 i g2 to byl przypadek. Potem bylo srednie g3, utrata praw do serii, w miare okej Risen 1, potem kiepskie Risen 2 i 3 no i teraz bardzo mieszany Elex. Cokolwiek sprawialo ze G2 byl taki dobry, Piranie nie maja tego od dawna. Niech zostawia w spokoju.
@LaserRock46AND2: G3 nadaje siędo grania po latach, jakieś mody do niego wyszły i cały czas jest tworzony CSP, piranhe ostatnio potwierdziły same że prędzej czy później wrócą do gothica, najpewniej po elexie 2