Wpis z mikrobloga

Czwarte czy piąte podejście robię i w ogóle mi ona nie wchodzi. Kupiłem zachęcony kilkoma dobrymi słowami tu i ówdzie, ale jak dla mnie to ona nic ciekawego w sobie nie kryje. Jest płaska i niczym nie zaskakuje. Trochę mentholu, a potem czekam na jakiś miły powiew, a pojawia się jakiś niemrawy, słodki piard, który rzekomo stał koło anyżu. Czy tylko ja tak mam?
Chyba tabaka trafi w podarunku/na wymianę do kogoś znajomego, któremu przypasuje...
Mocne 3/10

#tabaka #snuff #wykopsnuffersclub
erykah_badu - Czwarte czy piąte podejście robię i w ogóle mi ona nie wchodzi. Kupiłem...

źródło: comment_wBp8XXawR4TcTev8TvRnKlqeJsKoOtzE.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
Ja już od pierwszego spróbowania bardzo mocno czułem anyż, znajomi których częstowałem też propsowali. Mimo, że nie jestem miłośnikiem nut anyżowych, to tabaka mi posmakowała. Może trafiła ci się jakaś gorsza partia?
  • Odpowiedz
  • 0
@Lepki Chodzi o to, że ten anyż tam rzeczywiście jest , ale to wszystko takie mało wyraziste. Alpina jest bardzo soczysta, gawith original trochę mniej ale również. One potrafią raz mocniej, raz lżej zaatakować zapachem. A tu nuda Panie. Mo, E faktycznie mi się jakaś gorsza partia trafiła...

A dziś czas na med. 99!
  • Odpowiedz
@erykah_badu: Wszystkie tabaki jakie próbowałem to tylko z poschla, no i rewelacji nie ma, najbardziej redbull mi się spodobał, ozona s to jest taka masakra, że prawie jej nie używam. Niestety w moim miescie nie ma innych tabak :(
  • Odpowiedz