Wpis z mikrobloga

Czesz Polska! My Name is Julia Reda, I am a member of the European Parliament for the Pirate Party, and on Tuesday, August 28th, I will do an AMA at 18:30 CET.

Right now my work focuses on the ongoing copyright reform, including trying to prevent the introduction of an ancillary copyright (art 11, also known as the #linktax) and mandatory upload filters (article 13, also known as #censorshipmachines). You might have heard about the discussion under the #acta2 or #saveyourinternet hashtags as well.

I look forward to hearing your questions!
Pobierz juliaredamep - Czesz Polska! My Name is Julia Reda, I am a member of the European Par...
źródło: comment_pu8htGJr2qLhEB0T1bbUrMym5ME8FZj6.jpg
  • 288
@bkwas: szanuję za nieprucie dupy po tym jak ja sprułem dupę do Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) piona

za wykop zawsze trzeba przeprosić


@bkwas: ok, natomiast mam wrażenie że przy normalnych AMA z Polakami, takich przeprosin się nie widuje. A tu w co drugim komentarzu strach o wstyd, bo przecież international z wielkiego świata.
@peetee wiesz trochę mam stracha, zresztą dlatego to napisałem. Mój wykop (czyli pełno ludzi na czarnej i max hasztagow zablokowana) jest do przeżycia, ale wystarczy zobaczyć jak wygląda portal bez rejestracji i jakoś ciężko się nie bać.

Generalnie chodziło mi o to, żeby nie przejmowała się trolami i będzie naprawdę w porzadku ( ͡° ͜ʖ ͡°)