Wpis z mikrobloga

Czego żałuję, to zrobienie kiedyś konta fake-chada na tinderze. To przejechało się jak walec po mojej psychice, nie warto było tego robić. Ta świadomość ze ktoś jest w stanie ogarnąć całonocny seks, gdy nie jesteś w stanie zwyczajnie umówić się z dziewczyną na kawę/spacer. Ja wiem że przystojni zawsze mieli łatwiej, ale przez takie aplikacje ta różnica zrobiła się wielka jak kosmos.
PS1: Było tego więcej.
PS2: Żadna dziewczyna nie została wystawiona na spotkanie, typu że został podany zły adres albo czekała gdzieś na rynku.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #feels #zalesie #depresja #tinder #gowowpis
hauser15 - Czego żałuję, to zrobienie kiedyś konta fake-chada na tinderze. To przejec...

źródło: comment_q0EQNHwf4jkEtLxVO0ezPnwwfq7uhNRY.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
@hauser15: ja żałuję tego samego, nie ustawiłem zdjęcia chada ale koleś chyba przystojny, poznałem kilka dziewczyn, i też tak właśnie twierdzę że przystojni mają bardzo łatwo, kilka dni pisania i mógłby jechać na wakacje z dziewczyną albo pod namiot...
  • Odpowiedz
Trochę beka, bo sama znam typiary, które lubią brzydali/są w związku z brzydalami/miśkami i nie są atencyjnymi #!$%@?. Po prostu chłopy mają coś więcej do zaoferowania niż śmieszkowanie w internetach. XD A "brzydota" czasem bywa bardzo atrakcyjna. Tylko że wiecie, możecie mieć #!$%@?ą mordę, ale liczy się też stylówa i postawa. A wybieranie pięknisiów jest praktykowane po obu stronach. Sama jestem podrywana tylko przez jakieś przegrywy/pijaków, ale nie mam bulu dupska, że
  • Odpowiedz
@hauser15: OJEJ, KTOŚ ŚMIE ZWRACAĆ UWAGĘ NA WYGLĄD

Jeśli myślisz, że to niefajne, to tylko taka ciekawostka, u dziewczyny wygląd liczy się jeszcze jakieś 100 razy bardziej niż u faceta. I też z tym musimy żyć, i też nie dostajemy z NFZ-tu bonów na darmowe operacje plastyczne.
  • Odpowiedz
  • 7
@janeeyrie "Problem" jest taki, że facet jest w stanie spokojnie zejść pod względem swoich oczekiwań, natomiast kobiecie przychodzi to z ogromną trudnością. Ja nie krytykuję patrzenia na wygląd, krytykuję komiczne tłumaczenia że to nie jest najważniejsze.
  • Odpowiedz
  • 2
@SpokojnyPan Ty myślisz że to osobne płci, dziewczyny i dziewczyny z tindera? Zobacz ile z nich ma konto na tinderze. To trochę jak mówienie że w II WŚ brali udział jacyś tajemniczy naziści, a nie Niemcy.
  • Odpowiedz
@hauser15:
1. Wyjdź na ulicę czy jakiekolwiek miejsce publiczne, najlepiej gdzie jest dużo młodych facetów. Popatrz na nich i dostrzeż, że: większość z nich nie jest zbyt urodziwa, do tego są kiepsko ubrani i ogólnie niezadbani.
2. Zawęź kółko dodatkowo tym, że dużo facetów nie przejawia w zachowaniu stricte męskich cech, co sprawia, że nawet jako przystojni szybko się nudzą.
3. Dochodzisz do wniosku, że przystojny, męski facet to rzadki okaz
  • Odpowiedz