Wpis z mikrobloga

@mamFAJNYnick mi się podobają jabłuszka, ale nie mam studia do tego, jak pisałem potrzebne jest światło (σ ͜ʖσ)

Na yt są filmy jak robi A zdjęcia s8 z pełnym światłem, wprost genialne, do tego możliwość slowmode, bajka mireczku ()
@#!$%@? s8+ i s8 to to samo, różnica jest w wielkości, miałem oba i zmienilem na większy bo łapy mam wielkie xD

A s9 to konkretna maszyna, slowmode poprawiony kilkukrotnie i robi przezajebiste filmy (czekam na odpowiedź iPhone bo są w tyle jak cholera) .

Zdjęcia wychodzą lepsze na s9 , nowy aparat i zdjęcia w nocy są bardziej ostre, nie ma takich problemów jak z s8 że gdy brakuje światła to
v.....k - @#!$%@? s8+ i s8 to to samo, różnica jest w wielkości, miałem oba i zmienil...

źródło: comment_VlMR0Jmvo8iUaXaXilsHxDAbHr7jCm2s.jpg

Pobierz
@DPary: Mi8 ma bardzo dobry aparat naprawdę nie wiem co ty próbujesz negować. S8 zostawia w tyle, a i z s9 w niektórych warunkach wygrywa. Proszę o jakiś konkret z twojej strony. A i nie zapominaj że mówimy o cenie 1500 zł za która nawet nie kupisz S7 Edge...
Akurat tym modelem się nie interesowałem... Ale mam plany że jak wyskoczy kupon za ok 400$ to go kupię bo wygląda fantastycznie..
@#!$%@?: ludzie pisza s9 itp, Huawei P20 Pro robi najlepsze foty obecnie ze smartfonów - podniesli wysoko poprzeczke, ale to wydatek ok 3,5k, szukałbym po allegro Huawei P20 (nie Lite - one po ok 1,4k chodzą) chodza po 2-2,3k - wziete od operatorów komorkowych i bedziesz zadowolony

Tutaj masz porownanie mate10 pro, p20 i p20 pro w automatycznym trybie https://www.lowyat.net/2018/159299/blind-camera-comparison-results-huawei-p20-p20-pro-mate-10-pro/