Wpis z mikrobloga

Czy mycie rak i zębów jest w programie nauczania?


@FalsePositive: jest zalecane przez sanepid, ze wzgledu na epidemie próchnicy wsrod dzieci. I sukcesywnie przedszkola oraz szkoly wprowadzaja to zalecenie.
Zdzwilbys sie w ilu domach panuje przekonanie, po co myc mleczaki skoro i tak zaraz wypadna.

Porozmawiaj z przedszkolankami, albo nauczycielkami poczatkowymi, w jakim stanie potrafia przyjsc dzieci do placowki. Gdy zajecia zaczyna sie od kontroli rak i nog [sic!], po czym
@FalsePositive: osobne zgody na każdą dyscyplinę na wf też wymagane? ( ͡º ͜ʖ͡º)
16.09 na wf przewidziana jest gra w hokeja na trawie. W razie nie wyrażenia zgody, proszę o informację.
Następnego dnia, że w piłkę nożną, dwa dni później, że koszykówka. A jak się plany zjebią i nie będzie można grać w piłkę, to żadnych zajęć, bo zgoda tylko na piłkę nożną była xD
@m4jkel: zgaduje, ze czytanie ze zrozumieniem i formułowanie wniosków nie jest twoja mocna strona. Bo nic takiego nie napisałem i nie tego dotyczyła którakolwiek moja wypowiedz. Dotyczyły one wszystkie tego, ze rodzic powinien być pytany o pozwolenie w takich kwestiach, a conajmniej informowany. W dupie mam kwestie fluoru, tak jak ty czytanie ze zrozumieniem.
@FalsePositive mordo, luźna fluoryzacja zębów, powszechna jak #!$%@? w każdej podstawowce w Polsce. Jeśli jakimś cudem rzeczywiscie dziecko ma jakies przeciwskazania do zabiegu (a nie mamy do czynienia z psycho madką, która dostaje wścieku przy każdej #!$%@? dotyczącą jego dziecka) to juz chyba po stronie rodziców leży obowiązek poinformowania o tym szkoły.

Pozdro i z fartem
Skoro nie wyrazili zgody rodzice na coś takiego to nie powinna szkoła #!$%@? jakiegoś szajsu


@FalsePositive: co #!$%@? XD

Nawet nie chce mi się tego komentować - napiszę tylko że rodzic sam powinien zapakować dziecku szczoteczkę i pastę i uczyć go ze po obiedzie pasuje zęby umyć. No ale skoro w tym kraju ludzie traktują mycie zębów jak "zabieg" to nic dziwnego że stan uzębienia Polaków to #!$%@? dramat ¯\_(ツ)_/¯