Wpis z mikrobloga

Zastanawialiście się skąd na drogach samochody z rejestracjami na 4 znaki?
To nowe rejestracje dla samochodów z małą wnęką, najczęściej importowanych z Japonii czy USA.
W urzędzie bez dodatkowej opłaty wystarczy poprosić o taką ;)

Tradycyjny wymiar tablic to 520 na 114 mm. Nowe tablice mają wymiary 305 na 115 mm.


Tablice zostały wprowadzone do urzędów z dniem 1 lipca, aczkolwiek znajomy który w nie "poszedł" poleca też nową gaśnice, apteczkę i aktualne dokumenty mieć zawsze przy sobie, policja go co 2 dni zatrzymuje zapytać "PANIE A CO TO!?" ;)

Taka #ciekawostki z #motoryzacja
n.....t - Zastanawialiście się skąd na drogach samochody z rejestracjami na 4 znaki?
...

źródło: comment_5TZMATiFxQfibSbagIrudqKLS8Vl31rJ.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
@Topinambur97: @07zglosSie:

Jeszcze zresztą do wypowiedzi, ja rozumiem stare auto ale to zalezy kurcze kiedy. Mam sąsiada, który ma passata na czarnych blachach - wiecznie pod garażem, wygląda jak by wyszedł z salonu (oprócz starej budy) a rocznik chyba 96. A ich auta roczniki 95 - 99 i wyglądają tak, że byś k0rwa mógł nogę włożyć przez karoserię, albo wejść do auta bez otwierania drzwi i okien. Ale lepiej #!$%@?ć
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@nint: akurat apteczka nie jest wymagana, to coś się ten znajomy daje robić w uja przy kontroli :p No i gaśnica może być nawet przeterminowana o 20 lat, policja nie ma uprawnień do sprawdzania tego.
A co do nowych tablic, są obrzydliwe i nie pasują całkiem do tych z Amerykańców.
  • Odpowiedz
@samuraj24 ogarnij się frustracie XD
Dupa cię jakoś piecze, ze ktoś ma indywidualna tablice?
Super argument, ze tylko ludzie w gruzach, którzy mają indywidualna tablice szaleją po drogach XD no #!$%@? dzbanie, jeździsz czasami trochę dalej czy tylko do Tesco po bułki? XD
  • Odpowiedz
@ad1k: @dudel02: @totti10: @azaruk: niech ktoś to jeszcze 4 razy napisze, bo jak 5 wpisów pod sobą to za mało ;)
Ja tylko żartowałam by zasugerować częstsze kontrole, kolega mówił, że zatrzymują sprawdzać go czy to legalne, bo nie posiadaja podstawowej wiedzy z zakresu własnej pracy.
  • Odpowiedz