Wpis z mikrobloga

@fi9o: nie wiem co się tak #!$%@? do niego ,mnie się podoba ,mam go z dwa lata nie zużył się zbytni , skórzany pasek , minimalistyczny ,punktualny kupiony za 150zl jeden z lepszych zakupów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tuwolnopalic: nie, staram się czytać wcześniej o tym co chce kupić właśnie po to by nie kupić czegoś co nie jest warte swojej ceny. Łelington to przykład zegarka w którym 5$ to zegarek a reszta ceny marka. W środku najzwyklejszy układ tyka o którego trwałości nie ma co mówić bo może przestać działać przy pierwszym upadku jak i pod ciężarem cudzego spojrzenia. Jeśli tobie pasuje to mnie nic do tego, ja
@fi9o: No wiadomo ze to nie g-show jak upadnie może się zepsuć ale mnie się podoba a ten Casio jest brzydki mi ten działa już dwa lata i mi się podoba . Nie wiem w czym problem lubię go jest wygodny i trwały
@fi9o: fakty są takie ze ja go mam (i mam porównanie z innymi zegarkami w podobnej cenie i droższe ) i jest według mnie spoko a ty czytałeś w internecie ze nie jest spoko i o czym ta gadka? Ja mam i jestem zadowolony a ty nie masz ,widziałeś zdjęcie i czytałeś ze jest chyjiwy i mi tu chcesz udowodnić ze jest #!$%@? tak czytałeś