Wpis z mikrobloga

Czy znany i lubiany Boxdil aka Bąbel robi ludzi w ch..ja podpisując swój film "mój nowy dom za 1mln"? W filmie jego 12letni widzowie mają raczej wrażenie, że to jego dom, który kupił. Nazwa i styl nagrania w filmu wskazują, to jest dorobek Boxdila. Jak i samochód o którym wspomniał. Jak wiadomo oferta najmu na ten dom to jest 3,5tys zł na miesiąc i prawnie dom ma innego właściciela, wzięty pewnie na firme Fame mma lub chłopaki się zrzucili, bo widać, że ich tam kilku mieszka. Ciekawe czy w filmie o samochodzie też powie, że to jego, a nie wypożyczalni. Boxdil w dalszym ciągu lubi troche pomanipulować dla korzyści jak za czasów aferek z Magicalem. A robi z siebie poważnego biznesmana
#boxdel #patostreamy #danielmagical
  • 7
  • Odpowiedz
@arturek98c: ze łzami w oczach i bólem w uszach obejrzałem ten jego filmik. Właściwie to ani razu nie powiedział, że kupił ten dom. Jedynie podał wartość nieruchomości. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Matuosz: ale ja nie napisałem, że on powiedział, że go kupił.. tylko na tyle manipuluje swoją gadką, że dzieci pomyślały, że to jego, że się dorobił tego domu. Wystarczy poczytać kilka komentarzy pod tym śmiesznym filmem. Juz w nazwie jest "mój dom"
  • Odpowiedz
@arturek98c: No właśnie o to chodzi. Za te półsłówka i korzystanie z niedomówień najbardziej gardzę boxdilem.
Myślę, że 2cznik nieźle się przejedzie na tej umowie, której nawet nie przeczytał.
  • Odpowiedz