Wpis z mikrobloga

Cześć, Dziś o godzinie 5.30 na stacji stare Bielany do 5.50 na stacji ratusz Arsenal ktoś ukradł mi brązowy pikowana portfel z dokumentami z Irlandii, i polskim dowodem osobistym, w środku było niecałe 2000zl bo jutro miałem iść na tatuaż, Powiadomilem już ochronę metra oraz jestem właśnie pod pałacem Mostowskich aby to ogarnąć. Z góry dziękuję za jakie kolwiek informacje, za personalna złodzieja place tyle samo co było w portfelu 2000. #metro #warszawa #pomocy
  • 15
Metro z rana było w miarę puste, przysiadła się do mnie kobieta na oko 40lat, na metro ratusz Arsenal zrobił się mały kocioł przy schodach ruchomych bo facet stanął na środku i tym samym zrobił się zator na peronie możliwe że to w tym miejscu miało miejsce.
@Krzyszy

Niestety, już z samego rana dzień się wali, na chwilę obecną mam 1.80zl przy sobie bo nie mam nawet jak z banku wypłacić gotówki
@peterpan złożyłem wniosek o wyrobienie nowego dowodu, stary jest już zastrzeżony w urzędzie oraz w bankach, dzięki za poradę.

@Brajanusz_hejterowy byłem aż w 4 komendach, ale wszystko ogarnięte. Szkoda tylko że dokumenty z Irlandii straciłem bo w przeciągu najbliższych miesięcy się tam nie wybieram =/

@Krzyszy wszystko zgłoszone, teraz czekam tylko na cud i mam nadzieję że znajdą tego lachudre, na chwilę obecną nie jestem w stanie chyba nic więcej zrobić, jeszcze
@Zeliwny: strata portfela to wielka masakra dokumentowa - ogarnianie ich jest wielkim bólem dupy, a jeszcze dwa tysie i zagraniczne dokumenty to dopiero pechowe Kombo. Miejmy nadzieję że karma wroci do ciebie :)
Daj znać gdyby znaleźli złodzieja
@Brajanusz_hejterowy niestety nic się nie znalazło. Zero odzewu że strony policji oraz ochrony metra. PKO wysłało mi nową kartę, dzwoniłem do 4 biur rzeczy znalezionych i niestety nie zostało nic oddane. Problemem zostały stracone irlandzkie dokumenty, wniosek o polski dowód został złożony tego samego dnia, w dodatku skradziony dowód został zastrzeżony w bankach i urzędach, choć dalej się boję że ktoś może moich danych osobowych użyć. Dzięki za zainteresowanie i wsparcie