Wpis z mikrobloga

@przeciwko78: Polska nie jest suwerenna od 1939, pogódź się z tym. Mi też było ciężko, nawet bardzo, ale musiałem. Po 45 do 89 miałeś okres PRLu, a teraz? Szkoda strzępić ryja. Musisz serio kompletnie nie znać się na polityce, być strasznie głuchym oraz ślepym na otaczającą Cię rzeczywistość i nie znać się na geopolityce.
W tym położeniu geograficznym, nigdy nie będziemy suwerenni, przestaliśmy rozdawać karty w 1945, gdy czerwoni narzucili nam
  • Odpowiedz
@NukeOps: masz pojęcie suwerenności rodem z Korei północnej. Wolna Polska sama wybiera sobie sojusze i zajebiście na tym wychodzi.
Ty masz dziecinne o tym wyobrażenie i #!$%@? z tego rozumiesz i to właściwie nie twoja wina.
  • Odpowiedz
@przeciwko78: XD ta, a sojusz z kolegą zza Buga też wybraliśmy sami, nie? Deal tego ćwierćtysiąclecia Polski. Normalnie, Łokietek zaklaskał wąsami, gdy widział.
Unia to katapulta rozwoju i tyle. Powinno zakończyć się na unii celnej i handlowej, nigdy politycznej, bo mamy takie babole oraz chore sytuacje, gdy jakaś banda rogala co śmietniki #!$%@? z Brukseli wpada by ustawić nas. To nazywasz suwerennością? Bo chyba nie. Amerykanie to by się za czapki
  • Odpowiedz
@przeciwko78: oho, widzę wychodzi specjalizacja z Internetowego Uniwersytetu Psychologicznego - moja ulubiona, określanie wieku innych osób przez stałe łącze. Wybornie, czekam na kolejne kwiatuszki psychologiczne.

Dobrze, że chociaż to rozumiesz. Jeszcze nie jest z Tobą tak źle. Po 89' też nie byliśmy suwerenni. No dobrze, poprawię się - do czasu wejścia do Unii. Ale widzę już, trafiłem w punkt - ślepo zapatrzony w UE.
  • Odpowiedz
@przeciwko78: no, w PRLu też były wybory, a mimo tego stołki był obsadzone, a instrukcje szły z Moskwy. Teraz zmienił się kierunek, idą z Brukseli. Jeśli uważasz unię polityczną za dobro, to masz bardzo spłycony ogląd na rzeczywistość. Aż się wzdrygam na myśl, że tacy ludzie istnieją.
  • Odpowiedz