Wpis z mikrobloga

@proba1: Hmmm pomyślmy. Sędziowie TK i prezes sądu najwyższego?? I nawet nie zaczynaj z tym że PO też łamała konstytucję, bo nawet jeśli, to błędy poprzedników nie usprawniają obecnej władzy do czynienia podobnie, nie po to się wybiera innych by robili to samo.
  • Odpowiedz
@przeciwko78: bo? Potrafisz wytłumaczyć to logicznie, czy jesteś jednym z tych oszołomów, których rzekomo pałowałem pod Sejmem niedawno, w naprędce przydzielonym mi mundurze Policji? xD czy może czerpiesz profity z tego, iż te same mordy od 30 lat zajmują stołki, a w Polsce nie ma bezpieczeństwa politycznego?
  • Odpowiedz
@przeciwko78: przestań szafować frazesami. Nie od dziś wiemy, że frekwencja na wszelkiej maści wyborach czy referendach to skandal, pokazuje jak bardzo Polacy mają w poważaniu władzę, w zrozumieniu państwa narodowego z władzą centralną(co nie jest dziwne, jeśli spojrzy się wstecz, w historię). Nie wybrali ją Polacy, tylko garstka, reszcie to zwisało. Gdybym miał możliwość, nie dopuściłbym tego bubla do głosowania. Tyle samo jest warte prawo polskie, można je używać zamiennie jako
  • Odpowiedz
@przeciwko78: to, że robisz z logiki #!$%@?ę i masz w poważaniu podstawowe pojęcia, podsuwa mi myśl, iż jesteś debilem czerpiącym profity z elyt III RP. Jesteś przykry, a raczej masz strasznie przykre życie, skoro masz tak #!$%@? w głowie, iż widzisz tylko swoje racje. Nie dziwie się, po przejrzeniu syfu jaki masz na profilu.
  • Odpowiedz