Wpis z mikrobloga

@przeciwko78: masz racje, nie utożsamiam się z Tobą bandą #!$%@?ów zwaną Obywatelami RP, czy jak ten "oddolny" i "pro-obywstelski" śmietnik zwany stowarzyszeniem się nazywa. Tutaj masz racje. Gardze takimi ugrupowaniami.
  • Odpowiedz
@przeciwko78: gardzisz i robisz z logiki #!$%@?ę, kolego resortowy dzieciaku. Przytoczyć Ci dane, misiu kolorowy?
53% głosów na tak, ale zanim odtrąbisz sukces swojej "logiki" i strzelisz w majty z podniecenia, dodam, że zagłosowało tylko 43% Polaków. 43% z 38 mln. Wspaniałe liczby, prawda? To 16 mln ludzi, mniej niż połowa. O czym to świadczy, zakuty łbie? :D O tym, że jesteś niczym koń, z zaślepkami na oczach, zatykasz uszy na
  • Odpowiedz
@NukeOps: resortowy to se do starego mów.
Frekwencja świadczy o tym że takich pajaców jak ty jest więcej. I tylko o tym.
Nie ma też nakazu bycia normalnym i tutaj również świecisz przykładem, pseudopatrioto z wypranym mózgiem.
  • Odpowiedz
@przeciwko78: o, resortowy dzieciak się #!$%@?ł. No proszę, wołaj swoich #!$%@?ów z tej "oddolnej" inicjatywy czy tam fundacji, faszysto. Ustawą nakazać walenie pokłonów do konstytucji xD jesteś strasznie przykrym człowiekiem.
  • Odpowiedz
@przeciwko78: a ja nie wiem jakim cudem, ale nadal gwałcisz logikę. Zachowujesz się jak kobieta. Mają taką magiczną moc - #!$%@? się do szczegółów, kompletnie nieistotnych, błahych, wyciągniętych z czapki i kręcenia afery w okół nich. Dokładnie to robisz, z tym wyjątkiem, że sam tworzysz te szczegóły. O ile kobieta wyciąga jest z kontekstu, a szczegóły są prawdziwe, tak ty tworzysz swoją rzeczywistość.
Dopisałeś sobie to, że gardzę konstytucją, a ja
  • Odpowiedz
@NukeOps: > : ten marny świstek nie zasługuje na miano konstytucji. Napisany na kolanie zbiór debilizmów, sklejanych w pijackim widzie po skrzynkach wódki w Magdalence, do spółki z solidaruchami i komuchami.
Czy ty masz schizofrenię?
  • Odpowiedz
@przeciwko78: i to oznacza, że gardzę nim i chciałbym go podrzeć/zniszczyć? Niezłą #!$%@?ę z logiki robisz, serio. Jesteś zawodowo alfonsem? Przytoczenie faktów to już brak szacunku dla tej quasi-konstytucji, no no.
  • Odpowiedz
@przeciwko78: jakie antypolskie siły? Mefedron klepnął? Co, bo beneficjenci poprzedniego systemu, tzw. elyty III RP, których mordy oglądanym od 30 lat, resortowe dzieci, których pełno, to jedyna prawdziwa i odpowiednia opcja? Nawet nie próbuj mi tego wmawiać, bo Cię wyśmieję. Może jeszcze zaneguj to, że nie mamy bezpieczeństwa politycznego w kraju od 89 roku. Tą konstytucje, którą tak bronisz, napisała banda sprzedajnych pajaców, socjalistów-robotników, w dodatku kapusiów pokroju Bolka, do spółki
  • Odpowiedz
@przeciwko78: a skąd pomysł, że popieram obecną władzę? Władza ma to do siebie, że reguluje ją pewien mechanizm - co cztery lata, średnio i statystycznie, w życie wchodzi mechanizm wymiany/wyłaniania nowej władzy. Jeśli władza jakimś cudem wygra kolejne wybory, będzie to dłuższy żywot. Nie oszukujmy się, poprzednia koalicja (przypominam, że koalicja z inną partią, jest złem koniecznym dla zwycięskiego stronnictwa politycznego), wygrała i utrzymała się tylko dlatego, że skutecznie straszyli PiSem.
  • Odpowiedz
@przeciwko78: a to, że oni powtarzają te - nomen omen żywe wśród narodu - hasła, oznacza, że mają na nie wyłączność i są ich autorami? Błagam Cię. Jestem antykomunistą z natury politycznej i przekonań. Obecna władza to tacy sami socjaliści, ba! taki farbowany lis na chadecje.
  • Odpowiedz