Wpis z mikrobloga

Anonimowy urzędnik: jestem częścią oporu wewnątrz administracji Trumpa

https://www.wykop.pl/link/4513853/anonimowy-urzednik-jestem-czescia-oporu-wewnatrz-administracji-trumpa/

"Mimo że (Trump – red.) został wybrany z ramienia partii Republikańskiej, to wykazuje niewielkie podobieństwo do ideałów od dawna promowanych przez konserwatystów: wolne umysły, wolne rynki i wolni ludzie" - pisze twórca listu przedstawiający się jako op-ed.

Bob Woodward - "Fear: Trump in the White House"

Współpracownicy Donalda Trumpa z dnia na dzień coraz bardziej przerażeni są jego ignorancją i skłonnością do kłamstw – czytamy. Szef personelu Białego Domu John Kelly nazywa go "idiotą" i "stukniętym" – pisze Woodward. Sekretarz ds. obrony James Mattis opisuje prezydenta jako "człowieka o rozumie piątoklasisty". Były prawnik Trumpa John Dowd mówi o nim per "p*******ny kłamca", który "skończy w stroju więziennym".

"To idiota. Nie ma sensu przekonywać go do czegokolwiek. Znaleźliśmy się w wariatkowie. Nie mam pojęcia, co my tu wszyscy robimy. To najgorsza praca pod słońcem" - to kolejny cytat z Kelly'ego.

------------------------

Polecam listę Stupid Watergate

A scandal that we've been referring to as 'Stupid Watergate', because it has all the potential consequences of Watergate but everyone involved is REALLY stupid

k1fl0w - Anonimowy urzędnik: jestem częścią oporu wewnątrz administracji Trumpa

ht...

źródło: comment_CVtJhhMfEF5D0Hpl4XZm6x3nZVBD6boz.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
ideałów od dawna promowanych przez konserwatystów: wolne umysły, wolne rynki i wolni ludzie


@k1fl0w: Haha, please. Rozróżniajmy libertarianizm od konserwatyzmu ;) Amerykanie notorycznie te dwie rzeczy mylą.
  • Odpowiedz
@Zuben:

Czyli zmyślone postać fantastyczna?


zmyślona, ale na wszelki wypadek jakby istniała to już Trump i Sanders tego ktosia ogłosili zdrajcą i tchórzem, i wezwali by podał się do dymisji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kamien23: jestem przekonany, że do póki jest prezydentem to nie wypłynie a potem to nie wiem ile zajmie zanim się dowiemy.

Teraz w WH musi być niezły witch hunt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz