Wpis z mikrobloga

Już sam fakt, że na Orlenie są wegańskie hot-dogi to wspaniała wiadomość, ale w sumie już się zdążyliśmy przyzwyczaić, że weganizm w Polsce, a zwłaszcza w Warszawie, kwitnie.

Ale to już coś nowego: WEGAŃSKIE HOT DOGI SĄ TAŃSZE OD MIĘSNYCH!!! To pierwszy krok ku normalności. Już niedługo to mięso będzie absurdalnie drogie. Powszechność, skala, konkurencja robią swoje! ()


#weganizm #wegetarianizm #jedzenie #orlen
Pobierz smyl - Już sam fakt, że na Orlenie są wegańskie hot-dogi to wspaniała wiadomość, ale ...
źródło: comment_E8Q1PUftlAljAEWFwsjXCHOhlHoeg0ej.jpg
  • 98
potwierdzasz tylko tezę że wegezjeby to fanatycy

przeczytaj swój wpis ze zrozumieniem


@AurenaZPolski: ah ta Twoja Wielka Interpretacja to lepsze, co się przydarzyło polskiej literaturze, niż Wielka Improwizacja
@smyl: a wymyśliłem z połączenia awersji do ludzi jedzących mięso z dużą chęcią aby zwierzęta nie cierpiały (z jednej strony szanuje z drugiej wiem ze średnio możliwe ale nie o tym tutaj) i w głowie powstał mi obraz ciebie jako osby która prędzej sama zginie niż jakieś zwierze miałoby umrzeć co do b chciałem w obrazowy sposób pokazać ze nie jedzenie mięsa to nie jest rozwiązanie na cierpienie zwierząt
@smyl: przecież hotdogi są robione z końskich kopyt i gorszej jakości włosia. Żadne zwierzę nie cierpi z powodu produkcji tych paròwek - ba, koniary bardziej zaczęły dbać o konie gdy okazało się, że mogą na tym zarobić:)
@onet12: Nie chcę Cię obrażać czy coś ale jeżeli zdecydowałeś się na żarcie vege to na #!$%@? jadłeś wyroby mięsopodobne? Przecież to jest chore ( ͡º ͜ʖ͡º)
Czemu trawy nie #!$%@?, tylko podniecasz się czymś co ma imitować mięso, skoro tak bardzo się nim brzydzisz?

Nie chcę Cię obrażać czy coś ale jeżeli zdecydowałeś się na żarcie vege to na #!$%@? jadłeś wyroby mięsopodobne? Przecież to jest chore ( ͡º ͜ʖ͡º)


@kuszet: @robsosl: nie brzydzę się mięsa. Nie zdecydowałem się na rezygnację z mięsa ze względu na wygląd parówki, tylko dlatego, że