Wpis z mikrobloga

napisz osiem książek

niech ich główny bohater cierpi z powodu inności, uprzedzeń i błędnych stereotypów

na każdym kroku umieszczaj wtręty antyrasistowskie

z krasnoludów zrób Żydów

i używaj do krytyki antysemityzmu

krytykuj postawy nacjonalistyczne

krytykuj na każdym kroku kseno- i homofobię

wyrażaj słowa poparcia dla społeczeństwa wielokulturowego i akceptacji inności

opisuj jak ofiary stają się katami

i pokaż jak przemoc rodzi przemocy

uczyń to głównym tematem trzech ostatnich tomów

niech bohater i jego kochanka zginą podczas rasistowskiego pogromu

do ostatka broniąc prześladowanych

Z każdego zakątka internetu słuchaj, że „inna niż biała Ciri to będzie katastrofa ”


#netflix #wiedzmin #bekazprawakow #takaprawda #4konserwy #neuropa #ksiazki #seriale
S.....x - > napisz osiem książek
 niech ich główny bohater cierpi z powodu inności, u...

źródło: comment_vrQQJTeDuVw4o80pen7mCR0i5pjq1dnB.jpg

Pobierz
  • 17
@Slonx: Bo to będzie niejako katastrofa, niszczenie oryginalnej powieści na rzecz swoich widzimisię. Nie jestem żadnym "prawakiem uuu", wartości przedstawione w powieści są mi dośc bliskie i przy okazji godnie przedstawione, ale ekranizacja najpewniej to #!$%@? poprzez takie właśnie zmiany, tak jakby nie było już gotowych wątków i postaci, które 100 razy lepiej i bardziej realistycznie oddałby wartości, które scenarzyści chcą przekazać w takich właśnie zmianach postaci. Ciri inna niż biała
@Slonx: narzekaj na segregacje rasowa, nierowne traktowanie

#!$%@? #!$%@? moze byc ktokolwiek byleby nie byla biała.

Jak to jest dla ciebie metoda castingowa to jestes niewiarygodnie durny, albo pasuje ci to do poglądów więc przelykasz ten "pozytywny rasizm"
Wszystko do czego dokleja sie sjw idzie na dno, a to jest idealny przyklad ich działań.

A i tak samo oburzony bylbym jakby Ciri nie byla w serialu co najmniej bi a Jaskier
@Slonx: nie wyciągnąłem żadnych wniosków co do ciebie. Jedynie dałem warunek: jak dla kogoś "byleby nie była biała" jest w jakimkolwiek stopniu jakąś metodą castingową (logiczną) to jest XYZ

A nie pisałem ,ze ty narzekasz na rasizm i nierówne traktowanie, choć w sumie jak o tym pomyślę to chyba by pasowało.