Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
chciałbym zapytać jak to jest u was z lodzikami, szczególnie interesują mnie opinie różowych

moja różowa po wytrysku połyka i później od razu wyjmuje sprzęt z ust. mi z kolei zależałoby, żeby jeszcze się nim pobawiła (oczywiście mniej intensywnie)

zastanawiam się czy to, że już doszedłem, wpływa jakoś na poziom podniecenia różowej (i tym samym chęć bawienia się sprzętem). poza tym pewnie ważne jest to czy różowa sama wcześniej doszła (więc już mniejsze podniecenie) czy dopiero ją to czeka

jak to wygląda u was?

#seks #kiciochpyta #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania moja była nimfomanka to robiąc laske robiła z #!$%@? wiatrak i gdy dochodziłem to połykała nie tylko spermę ale i #!$%@? po jajca i bawiła się nim jeszcze chwilkę i Dopiero wypinala kalapite
Ogólnie to chyba każdy z facetów chcę dojść w jej buzi i dać jej się jeszcze pobawić ale to zależy od niej, mi się wydaję że wystarczy o tym powiedzieć bo baby lubią nas zaspokajać seksualnie ;-)
UprzejmyMichał: Miales szczescie ze połykała.. jestem ciekawa czy wiele rozowych to robi ? Moj facet ma cudownego fiuta ale nigdy nie zdecyduje sie na połyk.. no z miejsca bym sie zrzygała, wiec moj prawie zawsze konczy mi w ustach a ja wypluwam na siebie. Wracajac do tematu.. lubie bawic sie nim po wytrysku ale kiedys balam sie ze go to boli :) zapytalam I teraz juz wiem ze moge to robic
eloelo: jak ci zależy, żeby się pobawiła, to jej to powiedz. jako różowa powiem, że robienie loda to sprawianie przyjemności facetowi i mnie to nie podnieca, więc jak tylko skończy to co mam dalej się bawić. skąd ja mam wiedzieć czy to jest przyjemne dla faceta czy nie

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

Kita: Mój chłopak jest moim pierwszym także nikomu innemu nie robiłam loda i choć przy głębokim gardle czasem mam odruchy wymiotne, to na szczęście smak jego spermy w ogóle mi nie przeszkadza i niby nie zrobiłam mu loda bez polyku. Po wytrysku zawsze dalej się nim bawię, bo słyszę ze bardzo mu się podoba, a mnie nic nie kręci bardziej od tego, kiedy jest mu dobrze ;)

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

BogataPrzyjaciółka: Moja dziewczyna zawsze połyka. Kiedyś powiedziała mi, że wytrysk to coś jak nagroda za dobrze wykonaną robotę i nie wyobraża sobie nie połknąć. Jesteśmy ze sobą już ponad 4 lata i sporadycznie zdarzało się, że nie połykała bo zdecydowaliśmy się na inne miejsce zwolnienia balastu ;)

Zaakceptował: kwasnydeszcz}