Wpis z mikrobloga

MPK Poznań odniosło się do kompromisu, który został im zaproponowany przez grupę Stonewall w sprawie tęczowych flag, a w ich oświadczeniu możemy przeczytać, że po ich wywieszeniu:

Motorniczowie doznawali wielu przykrości, padały pod ich adresem niewybredne uwagi czy wręcz inwektywy.


Czyli zostali potraktowani tak, jak traktuje się osoby homoseksualne w Polsce.

Zgłaszali, że następnego dnia skorzystają z urlopów i nie stawią się do pracy żeby oszczędzić sobie dalszych przykrości


Osoby homoseksualne nie mogą wziąć sobie urlopu w celu oszczędzenia takich przykrości na co dzień, no chyba że ktoś żyje cały czas w ukryciu, ale to nie o to przecież chodzi.

Smutne...

#neuropa #poznan #homoseksualizm #lgbt #bekazprawakow #polska #gorzkiezale
  • 58
  • Odpowiedz
bardzo dobrze, wynocha do innego kraju jak wam nie pasuje


@nie-zamkniecie-nam-mordy: #!$%@?, ale ty jesteś głupi...

@saakaszi: Tylko zastanawia mnie ile faktycznie jest tej homofobii w Polsce. O ile zgodzę się, że są upośledzone jednostki, jak gościu, do którego odnoszę się wyżej tak wydaje mi się, że w Polsce jest raczej problem z sebami debilami albo innymi skinheadami a nie zasadniczo z homofobią. Mam w znajomych przynajmniej 4 osoby homoseksualne
  • Odpowiedz
  • 28
@nie-zamkniecie-nam-mordy jezeli uwazasz, ze dzialania na rzecz wyrownania praw obywatelskich osob hetero i homoseksualnych (chocby poprzez uswiadamianie ze takie osoby sa w naszym otoczeniu) to "homopropaganda" to przez osobe z odrobina oleju w glowie w ogole nie powinienes byc traktowany jako strona w dyskusji. Tak jak z plaskoziemcami i antyszczepionkowcami - takie poglady to uwstecznienie intelektualne i nie ma sensu znizac sie do poziomu dyskusji z takim szambem. Btw. Kolejna zielonka wsciekla
  • Odpowiedz
Osoby homoseksualne nie mogą wziąć sobie urlopu w celu oszczędzenia takich przykrości na co dzień

@saakaszi: Mogliby np. nie paradować ze swoimi problemami i swoją orientacją, krzycząc jacy to oni są, to by sobie oszczędzili tego.. co mnie obchodzi, że ktoś lubi w dupe?
  • Odpowiedz
@Morit: xD Ty chyba nie wiesz, jak działa społeczeństwo. Powiesz jednemu znajomemu, on poda to dalej i nagle jesteś wykluczonym wyrzutkiem w klasie ¯\_(ツ)_/¯. Powiesz rodzicom, nagle się od Ciebie odwracają (nie tak dawno był wpis w gorących o takiej sytuacji). Polecam wyjść z piwnicy i zobaczyć jak wygląda życie naprawdę, a nie w kąputrze.

@januszniepije: victim shaming, podoba mi się to.
  • Odpowiedz
@Nieprzyjazny_Ziemniak: Najwidoczniej nie wiem, bo ja nikomu do łóżka nie zaglądam, ale jeśli ktoś nie chce utrzywywać kontaku z kimś innym z jakiegokolwoek powodu - np. bo ten jest homo - to uważam, że jest to decyzja tej osoby i nie ma co go zmuszać do tych kontaktów czy wmawiać, że powinni być dalej kolegani, w imie "tolerancji"..
  • Odpowiedz
Osoby homoseksualne nie mogą wziąć sobie urlopu w celu oszczędzenia takich przykrości na co dzień, no chyba że ktoś żyje cały czas w ukryciu, ale to nie o to przecież chodzi.


@saakaszi: co? Każdy pedał ma kartkę na czole że jest homo czy jak? Nie ogarniam, jak zachowuje się jak człowiek to niby jakich przykrości doznaje?
  • Odpowiedz
@greven:

chocby poprzez uswiadamianie ze takie osoby sa w naszym otoczeniu

no bo wczesniej nigdy ich nie bylo xDDD nagle sie pojawili, jestescie kretynami i tyle, nikomu rowery nie przeszkadzaly do czasu az zaczely #!$%@? innym swoje poglady
i oczywiscie jak zabraklo argumentow to trzeba sie przysrac ze zielony, gosciu ani razu nie napisalem nic na tagu polityka wiec skoncz sie osmieszac, takie jest moje zdanie i probuj mnie zgnoic inaczej
  • Odpowiedz