Wpis z mikrobloga

Słabo słychać kroki przeciwnika to mnie w #!$%@? irytuje, w ogóle słabo widać przeciwnika nie raz ginąłem bo okazywało się że typ stał wprost przede mną ale zlał się z tłem albo obiegał mnie a ja nic nie widziałem ani słyszałem. Magazynek w #!$%@? mały jak nie trafisz w głowę to pykasz damage po 10-20 hp i prędzej ammo się skończy niż kogoś ubijesz. 3 magazynki co znaczy że zabijesz max 3 ludzi i już musisz szukać składziku. EA tak #!$%@?ło o nacisku na teamplay i SQUAD ale #!$%@? z tego widać. Każdy biega gdzie chce nawet po twoich konających zwłokach, nie ma "linii frontu". Dźwięk w grze (nie licząc tych kroków przeciwnika) to jak zwykle #!$%@? majstersztyk. Mapy też wyglądają zajebiście, są dopracowane pod względem wizualnym jak i taktycznym. Podobają mi się te interakcje, podnoszenie kogoś, wychodzenie z pojazdów wygląda normalnie (a nie że #!$%@? teleportujesz się obok pojazdu po czym wszystkich #!$%@? i teleportujesz się z powrotem a oni nie wiedzą co się stało). Niesamowicie #!$%@? menu, nie wiem czy myśleli że w tą grę będzie odpalał stary dziadek na tablecie? Zajebiście szybko się umiera, nie wiem czy to ja jestem lamusem w ta grę czy jest tak mało HP ale jedna seria zazwyczaj mnie powala. Mam nadzieje że po premierze będzie można zmienić postać bo nie chce grać murzynem ani ich widzieć to samo z krzykiem kobiet, psuje odbiór. Niespodziewanie są w grze nazistowskie hełmy więc fajnie się do nich strzela. Ja czuje klimat WW2 ale rozumiem że ktoś może nie czuć. Mam nadzieje że po premierze dojdą jakieś ciekawe mapy bo tymczasem Te nie podpadły mi pod gust. Budowanie umocnień spoko ale to broń obusieczna, lepiej by było gdyby przeciwnik miał problemy z ich przejściem a tak nie jest.
#battlefield #bf5 #gry
GrzegorzPorada - Słabo słychać kroki przeciwnika to mnie w #!$%@? irytuje, w ogóle sł...

źródło: comment_vaboGHhkb1HN6avJAAw4vGC6SqWCnaBM.jpg

Pobierz
  • 3
Kilka kwestii: było powiedziane, że poprawią audio na premierę; w tym momencie linia frontu jest grywalna w 40% bo są 2/5 dni; podnosić może cię tylko medyk albo osoba z twojej 4 osobowej drużyny. Ale co do tego, że przeciwnicy są słabo widoczni to się zgadzam, szczególnie przez ten celownik "holo" coś zobaczyć to cud bo jest on zbyt ciemny.
@GrzegorzPorada: