Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Skończyłem #spiderman. Ok 18h czas gry, 42 lvl, 75%. Byłem sceptycznie nastawiony, ale tylko krowa zdania nie zmienia.

Gra po ok 4h się rozkręca na dobre, a im dalej tym jeszcze lepiej. Muszę napisać że ta edycja pająka jest rewelacyjna, idealne połączenie inFAMOUS i Batmana. Latanie po mieście jest chyba lepsze i daje więcej zabawy niż Batmanem po Gotham.

Końcowe walki z bossami sprawiają dużo frajdy, a filmowość tych walk robi ogromne wrażenie, zwłaszcza ostatnia. Grafika na zwykłej PS4 silm jest piękna, często zatrzymywałem się aby robić screeny. Czekam na kolejne części, bo będą napewno, 2 teasery końcowe - rewelacja.

Jestem ciekaw co do DLC, bo są na mapie widoczne jakby 3 miasta, 2 są zablokowane, może ktoś wie czy to będzie w DLC czy jednak w kolejnej części pająka?

#ps4
  • 12
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@b0b3r: ja myślałem, że jak zamknąłem negativa to już koniec i byłem smutny, a tu jeb i nie wiem, ile gry mi zostało xd a mam 68%
  • Odpowiedz
@b0b3r: Nie no te miasta to granica. Gameplay jest na Manhattanie. Ja skończyłem grę nie wiem po ilu h, ale zacząłem w piątek wieczorem, a skończyłem dziś o 12 i mam 80%. Robiłem dosyć dużo pobocznych. Też mam nadzieję, że dlc będą dłuższe, bo kupiłem kolekcjonerkę, zaraz zrobie platynę, trochę mało. XD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Invisible22: ja lubię jak rpg jest długi ( o ile fabuła wszystko trzyma i napędza) A co do gier akcji nie lubię przeciagnietych za bardzo. Te takie 15-20 h to dla mnie wystarczajaco
  • Odpowiedz
@Reality: masz racje "Akcja wszystkich rozszerzeń Spider-Mana będzie rozgrywać się w tym samym miejscu co w przypadku podstawowej wersji gry - na Manhattanie."
  • Odpowiedz
@klocu26: podobnie, niestety w spiderman misje poboczne są bardzo ubogie, typu idź i zlikwiduj kilku snajperów na budynkach albo znajdź lokalizacje na podstawie zdjęcia.
  • Odpowiedz