Wpis z mikrobloga

Mirki, pijcie kompot ze mną ;) Apka, którą tworzyłem na komórki przeszła dzisiaj pierwszy test - brała udział w poszukiwaniach 29-letniego mężczyzny. Zebrała 8545 pozycji.

Mimo, że finał akcji był tragiczny (odnalezienie zwłok) mam świadomość, że aplikacja pomagała ochotnikom (wolontariuszom) w poszukiwaniach. Jest parę rzeczy do poprawienia, ale jestem z niej dumny. Brałem udział już w 5 akcjach poszukiwawczo-ratowniczych organizowanych przez mieszkańców - każda skończyła się odnalezieniem. Takie narzędzie teraz nam pomoże koordynować działania i po akcji ocenić obszary przeszukane :)

#poszukiwania #aplikacje #android #programowanie
Pobierz seven4pl - Mirki, pijcie kompot ze mną ;) Apka, którą tworzyłem na komórki przeszła d...
źródło: comment_s73x6GGl9gTP15rRTHoMU0hFQyWWsx5V.jpg
  • 30
@Bielecki: przez to, że dane idą przez mój serwer i zajmuję się ich pełną obsługą włącznie z bazą danych oraz fakt, że dopiero, co zacząłem programować w Androidzie na razie kod pozostaje zamknięty. Tak, jak wczoraj do mnie Pani zadzwoniła dałem jej wskazówki, jak prowadzić poszukiwania, mogę też zdalnie wyznaczyć sektory do poszukiwań. Myślę już o kolejnej (od nowa zbudowanej) apce, ale potrzebuję kogoś doświadczonego, który mi powie czy działanie na