Wpis z mikrobloga

Podczas wykopowej wyprawy na przystanek Nadzieja zrodził się pomysł, a właściwie zaproponowała go @edicsson, wspólnego wyjazdu pod siedzibę wykopu do Poznania.

Dni są już coraz krótsze, temperatura coraz niższa i sezon rowerowy zbliża się ku końcowi (dla niektórych), więc jest ostatnia szansa na taki wspólny wypad. Wyruszamy w niedzielę 30 września z Łodzi - trasa mniej więcej będzie miała taki przebieg - https://www.strava.com/routes/15405554 - myślę, że będą jeszcze drobne poprawki, ale kilometraż nie powinien ulec zbytniej zmianie. Oczywiście czekam na wszelkie sugestię jak tą trasę poprawić. Godzina wyjazdu do ustalenia w zależności kto będzie zainteresowany i skąd będzie dojeżdżał do Łodzi.

Zawołam wstępnie zainteresowanych co by pomogli w organizacji i znaleźli jak najwięcej chętnych na wypad:

- @metaxy : mam nadzieję, że będziesz i uda Ci się namówić kogoś z #rowerowykrakow
- @Mortal84 : przyjedź to zmienię trochę trasę, żeby jakaś zapora wpadła po drodze ;)
- @rdza i @theDOG : wyciągniecie jeszcze kogoś z #szosowawarszawa ? planujecie dojechać pociągiem czy na kołach?
- @edicsson : nie wyobrażam sobie, żeby Cię nie było, ale może jeszcze kogoś wyciągniesz?
- @Dewastators : coś mówiłeś, że do Łodzi jeszcze byś wpadł - może jest okazja? ewentualnie może dołączysz do nas wraz z ekipą #rowerowywroclaw gdzieś po drodze?
- #rowerowypoznan : niestety nie znam nikogo osobiście, ale może ktoś od Was po nas wyjedzie chociaż kawałek?
- #rowerowalodz : @Zelazko_MPM wiem, że jedziesz; @sargento @sim_co @mosci_K @wojtek656 co wy na to?

No i zawołam jeszcze @m__b @a__s : może uda się zorganizować jakieś powitanie pod siedzibą? ;)

#rower #szosa
  • 63