Wpis z mikrobloga

Na fali popularności jeszcze wam opowiem pewną historię XD jak byłem mały i sporo chorowałem, bo byłem chorowitym dzieckiem to oczywiście przyjmowałem leki od lekarza ale żeby wzmocnić ich działanie popijałem WODĄ ŚWIĘCONĄ Z LICHENIA XD ZAMKNIĘTĄ W TEJ O TO FIGURCE XD odkręcało się tą koronkę na górze i można było sobie łyknąć( ͡° ͜ʖ ͡°) ten plastik po latach wygląda obleśnie a koronka pożółkła xd to tak jakbyście pytali dlaczego teraz udzielam się na tagu beka z katoli XD Mama do dzisiaj wspomina mi, że mocno wierzyłem w działanie tej wody i zawsze jak brała mnie choroba to sięgałem do barku żeby sobie gulnać XD no cóż, efekt placebo XD powiedzmy że dzisiaj już nie choruję także dziękuję ci magiczna figurko( ͡° ͜ʖ ͡°) była jeszcze jedna, różowa ale ja piłem z tej bo mówiłem, że różowa jest dla dziewczyn a niebieska dla chłopaków( ͡° ͜ʖ ͡°)

aha zdjęcie jest pionowe bo chciałem uwiecznić ją w całej okazałości

#bekazkatoli
C.....D - Na fali popularności jeszcze wam opowiem pewną historię XD jak byłem mały i...

źródło: comment_4GxjIK6U4OEQYzQqniXWQnNnEmi6yafP.jpg

Pobierz
  • 41
@CartmanXD: Ja jak na Wielkanoc kiedyś pojechałem do babci i była tam właśnie ta figurka i zorientowałem się, że w środku jest woda to w lany poniedziałek wszystko z niej wystrzelalem. A ja się dziwilem co oni tacy sztywno na tej wsi się nie lubią bawić w lany poniedziałek czy co ehh ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@CartmanXD: byłem w młodości na koloniach zorganizowanych przez kościół i w planie powrotnym była wycieczka do Lichenia. Dzień był bardzo upalny, skończyła mi się woda, a te matki boskie dostaliśmy za darmo. No to ja cyk piłem wodę z niej, bo #!$%@? upał. Później sobie mogłem dolać z kraniku i miałem jeszcze więcej darmowej wody XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@CartmanXD: Piłeś to? Zwariowałeś? Woda święcona ma symbolikę obmywającą i oczyszczającą, a nie leczniczą w kościele. Nigdzie nie ma rytuałów picia wody święconej, przyjmuje się tylko komunię. Bardziej powinieneś był to użyć na ranę, czy coś, jakby cię diabeł ugryzł.
Poza tym te buteleczki służą do stania jako ozdoba w szafce, a nie do przechowywania wody ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Woda święcona służy do chrztów, święcenia i
@CartmanXD ale wiesz, że udowodniono naukowo (badania były), że modlitwa przyczynia się do procesu zdrowienia? W sensie czyste placebo, ale działa - oczywiście nie ma znaczenia czy modlisz się do Jezusa czy Czajniczka, musisz wierzyć w obiekt modlitwy tylko.