Wpis z mikrobloga

Wołam zainteresowanych (188) z listy Packt Pub Free
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Sponsor: Grupa Facebookowa z promocjami z chińskich sklepów

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @MiKeyCo @Just666 @Grzegiii @ManVue @konik_polanowy @Trufl4 @nim537 @noobek @kurp @worm @Migfirefox @baalder363 @Quilo @fehuziom @dannycarter @FateSick @Atress @bartptak @krzysztof4it @w_t_d @cytawek @zapomnialam_loginu @stepniaczio @Nomad40k @Gronekmaster @polecam_poczytac_heideggera @igorr1 @Czamkar @spunky @civi88 @dluto @18zpitrasio @zadnoo @Marcysiek @toxa @Arthes @
@konik_polanowy @gzres @kurp @TymRazemNieBedeBordo @zetisdead

Hej, Wykopowicze!

Specjalnie założyłem konto, żeby Wam podziękować za ciepłe słowa na temat książki! Jeżeli ktoś z Was ma jakiekolwiek pytania czy to na temat książki, czy to na temat Vulkana albo grafiki 3D ogólnie, to nie krępujcie się i piszcie do mnie. Może być tutaj, chociaż na Wykopie dość rzadko bywam, ale może przynajmniej będę miał teraz motywację, żeby zaglądać częściej. Możecie mnie znaleźć na innych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ekzuzy: o, miło że sam autor się tu zjawił ( ͡° ͜ʖ ͡°) póki co niestety nie przeczytałem tej książki, jednak znajomość głębsza grafiki 3D mi się przyda więc jest w mojej shortliscie. Za miłe słowa i chęć pomocy dziękuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) miłego wieczoru :)
@konik_polanowy: Dzięki! Pisało się... hm... dość ciekawie. Nie wiem, które konkretnie aspekty pisania książki miałbym opisać. Ogólnie ja w ogóle lubię pisać, ale do tej pory pisałem raczej do szuflady i raczej opowiadania fantasy ;-). Ale umiejętność ta była bardzo przydatna przy pisaniu książki o Vulkanie, bo z samym pisaniem tekstu nie miałem przynajmniej problemu. Najwięcej czasu zeszło na przygotowanie wszystkich przykładów, całego kodu, upewnienie się, że działa dobrze oraz uporządkowanie
@konik_polanowy: Zastanawiałem się nad tym, ale stwierdziłem, że raz że to może faktycznie być dobra reklama i dotarcie do nowych czytelników. W tej kwestii nie mam zresztą żadnego wpływu na ich decyzje biznesowe i reklamowe. A dwa - aż takich kokosów z książki nie mam, żebym się przejmować kilkoma książkami rozdanymi za darmo. Zresztą książki nie pisałem dla zysku a z czystej ciekawości i chęci doświadczenia czegoś nowego, poznania procesu pisania