Wpis z mikrobloga

Ostatnio pytałam się kto ma ochotę oglądać nową animację Netflixa "The Dragon Prince", teraz jestem już po całości (dzisiaj była premiera) i serdecznie polecam ()
Historia jest świetna, wciąga od początku do końca, plus widać, że to zaledwie wprowadzenie (sezon posiada podtytuł jako Księga 1/Book 1) i oby dalsza część powstała.
Styl animacji wzbudza trochę wątpliwości i czasem odczuwa się "lagowanie" - szczególnie momenty gdy widzimy powiewające materiały itp. ale przez większość czasu nie jest to tak zauważalne, a ruchy są płynne (szczególnie we wszelkiego rodzaju walkach). Do tego modele wyglądają naprawdę dobrze i jak zwiastuny mnie nie przekonywały, tak sam serial już sobie z tym poradził.
Aktorzy w angielskim dubbingu (o polskim się nie wypowiem, bo na niego się nie skusiłam) są świetnie dobrani i bardzo przyjemnie się ich słucha.
tl;dr -> Jeśli podobał wam się "Avatar: The Last Airbender", to dajcie temu szansę, bo zapowiada się godny następca pod względem opowiadania historii (a jedna z głównych postaci ma ten sam głos co oryginalny Sokka ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).
#thedragonprince #netflix #seriale #serialeanimowane #animacja
moniska7 - Ostatnio pytałam się kto ma ochotę oglądać nową animację Netflixa "The Dra...

źródło: comment_D6ukNn93wT4574WBFodpZvNrVvi5k3Jd.jpg

Pobierz
  • 1