Wpis z mikrobloga

#wrealu24 #patostreamy #bekazprawakow #bekazpodludzi

W pewnym etapie życia, człowiek ma nieprzyjemność zetknąć się z głupotą.
Człowiek inteligentny, potraktuje to jako rozrywkę i będzie czerpać radość z oglądania głupich nakręcających się własną głupotą.
To dlatego patostreamy są tak popularne.
Czemu? Może to kwestia dowartościowania się, może to kwestia fascynacji na zasadzie szukania wątków komediowych w debilizmie niektórych.
Przychodzi jednak taki czas, kiedy głupi już nie śmieszy. Kiedy głupi już nie jest tylko głupi. Jest wielce irytujący i niczym wrzód na dupie, nie chce odejść w zapomnienie. Kiedy widzisz mordę kogoś, kogo oglądałeś z popcornem i śmiałeś się z rzeczy, które #!$%@?ł na serio, ale ty traktowałeś to jako jeden wielki skecz.

Ten moment nadszedł właśnie i teraz.
Kiedyś włączając kanał Roli, mogłem pokręcić bekę z ich urojeń, doszukiwania się spisków, zdrad, czarno-białego spojrzenia na świat prostolinijnego prowadzącego, nazywanego Dyzmą dziennikarską.
Dziś już nie. Dziś już tylko pozostaje żenada.

Zapytałem paru ludzi, czy nie czują takiej samej żenady jak w przypadku Chojeckiego i Kowalskiego, po obejrzeniu patostreamów wRealu24, a otrzymawszy odpowiedź twierdzącą, zauważyłem, że skoro wszyscy wzięli się za IPP, to cosik nam ten Rola i jego banda została zapomniana( ͡° ͜ʖ ͡°)
Za długo jednak siedziała bezkrytycznie w swoim grajdole, co zamierzam w niniejszej serii na mirko naprawić.

Posprzątajmy internet z foliarzy i hipokrytów.
O ile nie każdy się zgodzi z pierwszym określeniem, tak jeśli chodzi o Rolę, można sypać jak łysy łupieżem przypadkami gdy jedno mówi, drugie robi.
Idealnym przykładem jest to, że po *grzecznej* i *merytorycznej* krytyce, mój komentarz został usunięty, a ja zbanowany na jego profilu, mimo iż sam wspomniany wielce płacze po tefaupe i swoich własnych streamach, jak to wielce go szkalujo i cenzurujo( ͡° ͜ʖ ͡°)

W następnym tekście opiszemy sobie ekipę z jaką występuje patostreamer.
  • 2
  • Odpowiedz