Wpis z mikrobloga

@zonkkk: Myślałem o tym i w sumie równie dobrze, może być na odwrót lub jakby remis. Dodam tylko, że zaczęło się od slapa na twarz Costy, który nie został odgwizdany i możliwe, że prowo szły przez dłuższy czas. Serie A...
@PiccoloColo: nie chcę go bronić bo zawieszenie się należy, ale to pewnie pokłosie sytuacji chwilę wcześniej gdy leżał w narożniku. Ma ktoś gifa z tamtą sytuacją? Wtedy to pewnie Costa dostał bułę, złapał bulwers że tamtego nie gwizdnięto i postanowił samemu wymierzyć sprawiedliwość. Szkoda tylko że w końcówce wygranego meczu, no cóż - idiota.
@TymRazemNieBedeBordo:
@CinoFCJ:
Tez to zauważyłem i pokreśliłem wyżej. Najbardziej mnie ubodło, że to piłkarz Juve, do tego najbardziej wartościowy póki co, tak jak jego nieumiejętność ogarnięcia dupy, łokieć, plujka, wcześniej faul... Niewiele brakowało, by #!$%@?ł coś naprawdę niesłychanego.

W takich sytuacjach bywam krytyczny, bo to za gruba akcja bym miał go wybielać. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zwykle szukam innych smaczków niż większość, ale nie tym razem.
Nie chcę by jakikolwiek piłkarz w koszulce Juve robił takie cyrki, to nie ta klasa.


@PiccoloColo: Nie wiem skąd na wypoku taka dobra opinia o juventusie, to chyba gurwa najbardziej krętacki zagraniczny klub jaki znam.
@vind: Bo Juventus ma wspaniałą historię, a rodzina Agnellich jest jedną z najbardziej wpływowych rodzina na Półwyspie Apenińskim i nie tylko. Sam Juventus i jego kibice to klasa sama w sobie, niemal każdy piłkarz, który miał okazję nosić biało czarny trykot to powie i to bez żadnej kurtuazji.
Widocznie nie znasz zbyt dobrze europejskiej piłki, choć taka opinia jest niestety bardzo popularna, ale tylko dlatego, że komuś wygodnie tak myśleć lub