Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Poprosiłabym, o jakieś rady na złamane serduszko () to tak #!$%@? boli. Człowiek jęczy i ma dość samego siebie. Jeszcze mnie nawiedza w snach, mówi do mnie w śnie, jak byśmy byli razem. Człowiek się rozbudza, wraz z falą łez i dochodzi do rzeczywistości...
I dochodzi uczucie, jak by mnie znów rzucił ()
Bardzo proszę o rady życiowe. Człowiek w potrzebie (,)

#rozowepaski #milosc #depresja #sny #logikarozowychpaskow #zwiazki

Z gory dziekuje za pomoc ʕʔ

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: pisalam tu kilka razy juz o takim sposobie psychologicznym. Jak nachodzi cie jego obraz, zamieniaj jego barwe w czarno- bialy i stopniowo oddalaj go od siebie, a byc coraz mniejszy, az w koncu calkiem zniknie w oddali. I tak za kazdym razem jak najdzie cie mysl o nim. To taka psychologiczna sztuczka, ktora sprawi, ze twoj mozg zacznie szufladkowac ten obraz jako cos malo istotnego. Musisz byc jednak konsekwentna
@AnonimoweMirkoWyznania: serio czas goi rany. Jak nie masz kontaktu to super, bo nie bedzie w stanie przypominac Ci swoich dobrych cech. Nie rozpamietuj dobrych chwil. Jak byly, to super, ale juz nie ma. I pamietaj ze jak wam nie wyszlo to z jakiegos powodu, nie byl idealny, move on i znaj swoja wartosc. Zlamane serce boli w uj, myslisz, ze zaraz umrzesz, ale jakos to nie przychodzi. Uwierz, wiem co mowie,
@AnonimoweMirkoWyznania: mi pomogly dwie rzeczy:
1) zachwycanie sie innymi facetami - kolegami, znajomymi, bez budowania rzeczywiscie glebszych relacji, bo wchodzac w zwiazek jak sie nadal mysli o bylym to troche jednak slaba opcja... ale takie pomyslenie o kims innym przed snem, albo jak sie byly przypomni, ze o z tym by byl fajny zwiazek, a z tamtym by bylo fajnie wyjsc potanczyc
2) skupienie sie na sobie i na tym, czego