Wpis z mikrobloga

Jak kupię telefon w Rumunii to będzie działać normalnie w Polsce i na polskiej karcie? Jestem kompletnie zielony w temacie telefonów.

Wczoraj mój P8 Lite wodował i będę go suszył do weekendu, ale nie wiem czy jeszcze coś z tego będzie. Ekran działa, ale tel włącza się i wyłącza, aż do padnięcia baterii. Wracam dopiero pod koniec miesiąca, a bez telefonu jak bez ręki :\

#telefony #gsm #rumunia
  • 16
@batq: w tym roku jestem tu drugi raz na dwutygodniowej delegacji, trochę brakuje autostrad, ale galerie handlowe jak Rumuni budują to się nie #!$%@?ą w tańcu. Najlepsze jakie widziałem w Europie. No i kobiety...można kark skręcić ;) Jakie miasto? Jak to się stało, że akurat tu zamieszkałeś?
gi raz na dwutygodniowej delegacji, trochę brakuje a


@AdamTorpeda: Bukareszt :D zamieszkałem tu, ponieważ dostałem dobrą ofertę pracy, później zmieniłem firmę na jeszcze lepszą i tak sobie tu jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@batq: pracuję tylko i wyłącznie w delegacjach, ostatnio więcej po Europie, niż Polsce. Właśnie wróciłem z roboty, bo dziś akurat nam się przedłużyło. Pewnie będę odsypiał do późna, a wieczorem znowu do pracy. Najlepiej w sobotę się ustawić jak miałbyś czas. Mieszkasz daleko od Ramady?