Wpis z mikrobloga

Jak wiadomo katolicy straszą iż jeżeli ich się pozbędzie to zastąpią ich muzułmanie, którzy są jeszcze gorsi.

Właściwie to po części się z tym zgadzam. Nie chciałbym żeby ktoś mi się wysadził w tramwaju.

Znalazłem też przyczynę. Jak sądzicie, z jakiej religii najczęstsze są konwersje na islam? Ano najczęściej konwertują chrześcijanie. Kto najmniej? Ano ateiści.

Wniosek? Trzeba jak najszybciej ateizować Polskę i marginalizować Kościół, by uchronić nas przed islamem.

Nie bierzcie tego do siebie drodzy katolicy, to nie osobiste. Apeluję: odejdźcie od swojej wiary i ratujcie Polskę! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#katolicyzm #islam #religia #ateizm #uchodzcy #imigranci #terroryzm #bekazkatoli
  • 8
Widzisz w wojnie idei wygra ten, kto będzie w stanie za swoje przekonania umierać za swoje przekonania. Katolik w wojnie z Islamem odda życie za Chrystusa, za to w co wierzy. A na zachodzie, gdzie dominuje ateizm, wygrywa Islam, ponieważ nikt nie odda życia za to, że nie należy się podmywać pieć razy dziennie przed obowiązkową modlitwą. Dlatego właśnie zachodnie ateistyczne społeczeństwa krok po kroku wpadają w te sidła.

Gdyby ktoś przyłożył
Gdyby ktoś przyłożył Ci do głowy pistolet i kazał mówić, że nauka jest głupia, bo Mahomet miał inne zdanie - umarłabyś?


@heikumkeikum: No a jakby komuś wierzącemu w Chrystusa przyłożył do głowy pistolet i kazał mówić, że Jezus jest głupi, bo Mahomet jest lepszy, to by nie ratował swojego tyłka, bo poprzez męczeństwo na tle wiary miałby miejsce w pierwszym rzędzie w niebie. I co komu (z pozostałych żyjących) po takiej
Hmmm to dlatego całe Czechy, jak jeden mąż, przeszły na islam. A zastanawiałem się, skąd u nich ta postępująca, wręcz galopująca islamizacja... Xdd
A argument ciekawy!