Wpis z mikrobloga

Czy normalne firmy produkują jeszcze smartphony 4-4,5 calowe?
Matka ma starą nokię z wyświetlaczem 240x320 która już praktycznie do niczego się nie nadaje, ale przeskok od razu na dużego (wg niej 5 cali to "za duży jak z tego korzystać") klocka jest niemożliwy.
I tak jak patrzę to w zasadzie powyższe kryteria spełniają iphony :/
#smartphony
#telefony
  • 26
@adnoctum: nic nie musisz wysyłać przez bluetooth, jak zrobisz np. zdjęcie to po chwili logujesz się na kompie albo innym urządzeniu do icloud i ono już tam jest
@AdNoctum: jasne że współpracują ale podaj może jakiś konkretny model, który pod względem jakości wykonania, ekranu i aparatu może się równać z SE ? ( nie twierdzę że takiego nie ma, jestem ciekaw po prostu )
@AdNoctum:

Zdjęcia zgrywasz logując się do icloud - o ile telefon jest połączony z internetem to masz je na icloud po kilku sekundach, Na icloud logujesz się z dowolnego urządzenia przez przeglądarkę i sobie zapisujesz po prostu

SE ma 4 cale, dlatego prosiłem żeby podał konkretny model z androidem, który miałby z nim konkurować
op prosił o smartphone poniżej 5', nie odwracaj kota ogonem, odbijam piłeczkę i proszę znajdź odpowiednik u apple telefonu który ja zasugerowałem


@AdNoctum: jeżeli chodzi Ci o Lenovo C2 Power to Apple nie ma takiego modelu, może ewentualnie iPhone 4S