Wpis z mikrobloga

@Fiodorr: jasne proste echo serca. Każda osoba która chce się wziąć za jakiś sport bardziej poważnie moze(a raczej powinna) pójść do lekarza i on wtedy zleci odpowiednie badania.
  • Odpowiedz
@LewCyzud: Jak zakrzep trafia do płuc, to są jakieś objawy tego? Swego czasu jak jeszcze byłem grubasem co siedział nonstop przed kompem, to pare razy mnie łapał tak ostry chwilowy ból w płucach. to mogło być to?
  • Odpowiedz
@Pitaq: pewnie nerwoból, może być tez tak za dużo siedziałeś(nie ze w przenośni, tylko nie zmiennika pozycji długi czas) to te mięśnie mogą dawać o sobie znać. Jak te międzyżebrowe. Jak będziesz u internisty warto o tym wspomnieć, założę ze sie uśmiechnie, ale w końcu jest od tego żeby wysłuchiwać skarg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LewCyzud: wystarczy iść do kardiologa zrobić badania typu ekg plus echo i nic takiego się nie wydarzy.Kolega dramatyzuje i uogólnia.Mój znajomy szedł #!$%@? i uderzył głową o krawężnik...zmarł.
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@flo0666 3:58:45, po 33km umarłem z 5 razy przez skurcze, bo wcześniej tempo na 3:45 się udawało kręcić xD
Jestem maratończykiem! ()
  • Odpowiedz