Wpis z mikrobloga

Miałem sen straszny sen, śnił mi się wykop zepsuty
Gdzie każdy Kononowicza tag, był patostreamem zatruty,
Miałem sen straszny sen, a w nim moderatorze twoje bany
Kroją wpis psują smak, żebym został stąd wygnany,
A ja tam Krzysiu tam, gdzie już bliżej niźli dalej
Zanim koszmar minie ten, jeszcze Krzysiu mleka nalej
Jeszcze raz przytul mnie i serdeczna daj przestrogę
Zanim wpis spłoszy ban, pójdę do Choroszczy w dalszą drogę
Łaga czigi czigi czigi czygi czigi czigi czigi ban x4
#kononowicz #suchodoslki #wiecznyban #banany #ban #patostreamy #polskadziewczyna #polishboy #gutgut #polishgirl #instapic #blondie #majorsuchodolski #major #kononowicz #krzysztofkononowicz #ca #calete #ugulem #ugu #zer #poprostu #bialystok #bia #choroszcz #szkolna17 #girl #tvn #uwagatvn #tematdlauwagi #boxdel #w #piwo #monster ##!$%@? #lifetube #patostremerommowimynie #stop #marlenka #elegancja #ceramika #artystka #talerz #r #maliny #1wrze #glina #handmade #ceramics #plate #crafting #sculpture #clay #raspberry #wedding #septemberwedding #wedding2018 #brideandgroom #diy #back #me #adventures #malta #view #sea #wiersze #huajaategonieczytajo #dobranoc #kononowicz #kaszankatv #major #podlasie #bialystok #majorsuchodolski #major #kononowicz #krzysztofkononowicz #calete #ugulem #ugu #poprostu #bia #choroszcz #szkolna17 #kononowiczstyle #kononowicznaprezydenta #kononowiczvsmajor #kononowiczvideos #instagram #video #funny #heheszki #patostreamy #ca #zer #funpage #vid #eszk30 #hashtags #juz #w #poniedzialek #mnie #nie #bedzie
#kononowicz