Wpis z mikrobloga

Pamietam czasy gdy tępioną homosi, wtedy nie rozumiałem dlaczego nie zostawia sie ich w spokoju. Teraz rozumiem, wpierw chcieli tolerancji, potem akceptacji


@Metzger3: straszne, że chcieli czegoś, co ty masz od zawsze tylko dlatego, że jesteś hetero.

nie mówiąc już o indokrynacji dzieci


@Metzger3: czekaj, jesteś jednym z tych ludzi, którzy uważają, że homoseksualizmem da się zarazić? Czy tobie się czasami głowa z inną częścią ciała miejscami nie zamieniła?
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji: Nie wiem czemu mnie zawołałeś, ale postaram się ci wytłumaczyć jak rozumiem jego wpisy:

- łapiesz ból dupy jak ktoś mówi o równym traktowaniu

Moim zdaniem to nie ból dupy a niestety prawda, że najgłośniejsze środowiska, które oczekują tolerancji, tak naprawdę chcą tylko przywilejów, kasy i "atencji", przez co szkodzą całej reszcie tych normalnych.

- obrażasz homoseksualistów nazywając ich dewiantami

To też nie obraza, ale pokazuje jedynie, że tak naprawdę
  • Odpowiedz
co jest złego w stwierdzeniu kochajmy kogo chcemy?


@ZaplutyKarzelReakcji: Trochę to sugeruje, że miłość jest czymś powszechnym (albo w mocniejszej wersji że w ogóle istnieje), podczas gdy będąc facetem prawdopodobnie nigdy nie doświadczysz miłości w takim rozumieniu, w jakim sam byś ją dawał - nawet będąc w stałym związku. Im wcześniej młodzież przyswoi tę przykrą prawdę, tym lepiej.
  • Odpowiedz
@Wesoly_Kartofelek: Dlaczego prawakom tak bardzo przeszkadza, że dwóch facetów (bo przecież ładne lesby spoko he he), bez szkody dla kogokolwiek innego, robią co im się podoba w łóżku? Jakiś strach o własną seksualność?

Poza tym wole żeby to Rubik zajmowała się edukacją niż jakas nawiedzona Dudziak czy inna Sobecka. Przynajmniej jest gwarancja, że w ogóle seks uprawiała
  • Odpowiedz
@Nidor: Jestem jednych z tych, że za pomocą odpowiedniej TRESURY można człowiekowi wmówić, że ŚWIAT opiera się na SŁONIACH i ogromnym żółwiu. To samo można wmówić dzieciom, których niewykształcone popędy można nakierować na manowce homoseksualizmu, tym samym stworzyć upośledzenie seksualne.

Środowiska LGBT przekroczyły granice, mam szczerą nadzieje, że ludzie rozbudza się i zepchną sodomitów gdzie ich miejsce, czyli do rynsztoka.

W ogóle ogromne obrzydzenie wzbudza fakt, że TAKIE PIERDOŁY zajmują TYLE
Metzger3 - @Nidor: Jestem jednych z tych, że za pomocą odpowiedniej TRESURY można czł...

źródło: comment_QXWaQySeZ0yvRlWpHhHHdUYONgyhiXdA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
daje nam to mozliwosc posiadania potomstwa, a taki jest biologiczny cel naszej egzystencji. Orientacje odmienne od heteroseksualnej, to wlasnie dewiacje od normy.


@jaca_pump: Czym jest według Ciebie w takim wypadku antynatalizm?
  • Odpowiedz
antynatalizm


@Leniek: Jakims rodzajem filozofii, albo nawet w szerszym ujeciu, ideologia. Ty tez probujesz wcisnac wyzej wspomniane do dyskusji na inny temat.

Antynatalisci rowniez ciagle produkuja komorki jajowe i plemniki.
  • Odpowiedz
a taki jest biologiczny cel naszej egzystencji.


@jaca_pump: no jak się w takim wypadku ten biologiczny cel ma do antynatalizmu? Skoro wszystko co nie prowadzi do tego celu to dewiacja, według twojej wykładni?
  • Odpowiedz
Wszystkie inne to stek bzdur w których masturbacja jest grzechem śmiertelnym, za antykoncepcje idzie się do piekła ,a słowo 'seks' prawie wcale się tam nie pojawia.


@ApoptozaMozgu: Czy może mi ktoś wreszcie dać przykłady tych książek z cytatami bo od dwóch miesięcy nikt mi nie dał? Tak samo jak w wywiadzie który zatostował OP, przykłady że "w Polsce zabraniają chodzić do ginekologa i mówią że nie wolno używać prezerwatyw" ale już
  • Odpowiedz