Wpis z mikrobloga

Generalnie rzecz biorac, nie ma czegos takiego, jak homoseksualizm u zwierzat. Zwierzeta kieruja sie jedynie popedem, a nie preferencjami.


@jaca_pump: Bzdura. Gdyby tak było to a) nie byłoby różnic między gatunkami, lub zależność byłaby wprost proporcjonalna do wysokości popędu b) osobniki nie byłyby trwale homoseksualne nigdy
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: Bzdury to ty opowiadasz. Prawda jest taka, że środowiska homoseksualne już dawno zauważyły, że nasza świętość czyli nauka stała się swoistą wyrocznią. Stąd też bezczelne homosie lobbowały za badaniami pod tezę i mamy tego efekt.
  • Odpowiedz
nie są tłumaczone chęcią zaspokojenia popędów, gdy nie ma samicy


@Metzger3: Tak się zdarza, ale nie we wszystkich przypadkach.

ZACHOWANIA HOMOSEKSUALNE prowadzą do ROZMNOŻENIA


@Metzger3: Mogą być przystosowawcze w specyficznych przypadkach. Ale nawet zakładając, że nigdy to niczego to nie zmienia u ludzi, bo... dlaczego by miało? Równie dobrze można szkalować osoby posiadające mało dzieci lub wcale. Tylko z jakiej racji xD

homoseksualizm jest normalny,


@Metzger3: To zależy od
  • Odpowiedz
Stąd też bezczelne homosie lobbowały za badaniami pod tezę i mamy tego efekt.


@Metzger3: Pijany czy niespełna rozumu? xD W taki idiotyczny sposób to mogę nawet udowodnić, że jesteś kosmitą. Jak fakty temu przeczą to tym gorzej dla faktów xD
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: > Nie stawali. Wymieniane dalej zmiany zaszły, bo dobór takie osobniki preferował. Były lepiej przystosowane. Wysoko rozwinięta cywilizacja, która zmienia trochę zasady "gry" to kwestia ostatnich tysięcy lat, a więc za dużo się stać nie mogło jeszcze.

I tutaj pokazujesz swoją inteligencje, wszystkiemu zaprzeczasz. Jako dowód na obronę swojego twierdzenia proponuje eksperyment, gdzie nagi wejdziesz do lasu i nie będziesz korzystał z narzędzi udowodnisz, ŻE NIE STAWALIŚMY się coraz bardziej
  • Odpowiedz
@Metzger3: ale ja się zapytałem o jedną konkretną rzecz, na którą nie odpowiedziałeś:

To samo można wmówić dzieciom, których niewykształcone popędy można nakierować na manowce homoseksualizmu, tym samym stworzyć upośledzenie seksualne.


kto wmówił zwierzętom, kto nakierował? to wstrętne lobby lgbt? skoro to chodzi o "możliwość wmówienia komuś"

poza tym, jeszcze kilkadziesiąt lat temu homoseksualizm był zakazany, można było iść do więzienia, albo być zabitym, nie było lobby, nie było propagandy, nie
  • Odpowiedz
która chce ci zakazać homofobii xD


@szybki_zuk: Ale czemu ktos mialby komukolwik zakazywac bycia homofobem? Bycie homofobem nie pociaga za soba agresji, tak pasywnej, jak i aktywnej. A agresja, tak pasywna, jak i aktywna, jest odpowiednio skontrowana w skodyfikowanym prawie, ktore nie wymaga tworzenia odrebnych przepisow tworzonych dla swietych, ale niepelnosprawnych spolecznie, krow zorganizowanych w mniejszosci seksualne, ktore nie radza sobie z tym, ze ktos ich nie akceptuje i potrzebuja specjalnej
  • Odpowiedz
Jako dowód na obronę swojego twierdzenia proponuje eksperyment, gdzie nagi wejdziesz do lasu i nie będziesz korzystał z narzędzi udowodnisz, ŻE NIE STAWALIŚMY się coraz bardziej upośledzeni do życia w naturalnym środowisku.


@Metzger3: Ano nie stawaliśmy. To tak jakbyś mówił, że zwierzęta, które żyją w stadach są upośledzone względem tych samotnych xD A wiesz, że jest dużo zwierząt, które nie mają kłów, pazurów i sierści i sobie radzą doskonale? :D
  • Odpowiedz
@jaca_pump: A gdzie ja piszę, że trzeba odrębnych przepisów? A to, że nie radzą sobie z brakiem akceptacji to w 100% normalne. Każda grupa społeczna gdyby doświadczała tego co oni tak by reagowała.

Wciskanie ludziom na sile pogladow na pewne sprawy zazwyczaj przynosi zupelnie odwrotne efekty.


@jaca_pump: Dlatego od dziecka trzeba dobrze edukować. Tak samo jak się mówi, że ziemia nie jest płaska, tak samo trzeba mówić, że homoseksualizm nie
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: zaklinaj rzeczywistość ile chcesz. Przynajmniej nie ośmieszając się powołując się na fakty, bo te środowiska lobbystów które naocznie są widoczne w każdym wątku o homoseksualizmie są bagatelizowane lub ich aktywność zaprzeczana.
Homoseksualizm jest wadą i zaprzeczanie, jest niczym innym jak działaniem na rzecz ugrupowania którego cele są sprzeczne z podstawowym celem życia na ziemi, czyli z podtrzymywaniem go poprzez rozmnażanie. Homoseksualizm jest więc upośledzeniem zdolności do utrzymania życia i zajmuje
  • Odpowiedz
zaklinaj rzeczywistość ile chcesz.


@Metzger3: Ty to robisz.

Przynajmniej nie ośmieszając się powołując się na fakty, bo te środowiska lobbystów które naocznie są widoczne w każdym wątku o homoseksualizmie są bagatelizowane lub ich aktywność zaprzeczana.


@Metzger3: Co #!$%@? xD

Homoseksualizm jest wadą


@Metzger3: Nie jest.

jest niczym innym jak działaniem na rzecz ugrupowania którego cele są sprzeczne z podstawowym celem życia na ziemi, czyli z podtrzymywaniem go poprzez rozmnażanie.
  • Odpowiedz
xD


@szybki_zuk: To zadaj pytanie, a nie rzucasz jakimis polslowkami i aluzjami, ktore mialy w domysle dyskredytowac moj wywod, a w gruncie rzeczy tylko uwydatniaja Twoje niedobory na poziomie umiejetnosci dyskusji.

Samo 'xD' stawia Cie w niekorzystnym swietle. A moze to tylko przypadlosc jaka wykazuje dzisiejsza mlodziez? Jednak sadzac po Twoich innych wpisach, to po prostu niedobory wynikajace z zaniedbania.

Koledze wyzej napisales:

Po pierwsze to życie nie ma celu.


Chyba
  • Odpowiedz
To zadaj pytanie, a nie rzucasz jakimis polslowkami i aluzjami, ktore mialy w domysle dyskredytowac moj wywod, a w gruncie rzeczy tylko uwydatniaja Twoje niedobory na poziomie umiejetnosci dyskusji.


@jaca_pump: Ale jakie pytanie? xD Skontrowałem wszystkie twoje durne wymysły, to uciekłeś w mowe-trawe.

Samo 'xD' stawia Cie w niekorzystnym swietle.


@jaca_pump: xDDD

Jednak sadzac po Twoich innych wpisach, to po prostu niedobory wynikajace z zaniedbania.


@jaca_pump: Blablabla, no jeszcze
  • Odpowiedz
Jakbyś na przyrodzie w podstawówce uważał


@szybki_zuk: Poziom jaki prezentujesz, wynika z pokolenia z ktorego pochodzisz. Ja w szkole podstawowej mialem biologie.

I nie skontrowales niczego, tylko zarzucasz mnie lawina gowna. Zobacz jak wygladaja Twoje odpowiedzi. Sciany nic nieznaczacych znakow, zamiast jednej zwartej i konkretnej odpowiedzi.

Typowe dla lewych - zakrzyczec. Na tyle, ze nawet mi juz nie pyka brewka, bo widzialem to tysiace razy.
  • Odpowiedz
@patchupdate: Bardzo merytoryczna wypowiedź :D

Poziom jaki prezentujesz, wynika z pokolenia z ktorego pochodzisz. Ja w szkole podstawowej mialem biologie.


@jaca_pump: No właśnie nie widać, żebyś miał, bo nie znasz podstaw.

I nie skontrowales niczego, tylko zarzucasz mnie lawina gowna.


@jaca_pump: Skontrowałem wszystko.

Zobacz jak wygladaja Twoje odpowiedzi. Sciany nic nieznaczacych znakow, zamiast jednej zwartej i konkretnej odpowiedzi.


@jaca_pump: Pomyliłeś się, to dotyczy twoich wypowiedzi. Tej powyżej również.
  • Odpowiedz
@jaca_pump: Zajebisty jesteś typie xD Ja ci daję merytoryczne argumenty a ty odpowiadasz kompletnie bez żadnego konkretu, jedynie mnie atakujac i jednocześnie to mnie zarzucasz, że wypowiadam się niekonkretnie xDDDDDD
  • Odpowiedz