Wpis z mikrobloga

Mircy i Mirabelki, śledzący losy kotków spod #frytusiacontent: mamy happy end!

Zgodnie z obietnicą z początku września, przeprowadziłam dziś decydującą rozmowę z niebieskim, w końcu razem żyjemy i podejmujemy decyzje. W związku z tym mam aż dwie dobre wiadomości.

Pierwsza: Tadeusz zostaje z nami! Bardzo przywiązał się do mnie i do Sushi, mógłby spędzać całe dnie na moich kolanach, albo wylizując Sushi po głowie. Już niebawem podpiszemy ze stowarzeniem papierek adopcyjny i zmienimy imię z tymczasowego na stałe - jakieś propozycje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Druga: Balbina, czyli najbardziej inteligentny, ciekawy świata i rozumny kot, jakiego znam, jest na wydaniu! Po dokończeniu odrobaczania, zrobieniu testów na kocie choroby i zaszczepieniu będzie jak znalazł do domu z nieco starszym od siebie kotem lub nieco młodszym psem, niż Sushi. Gdy tylko będę miała zielone światło, to myślę, że i tu na mirko opiszę detale co do adopcji. Jeśli ktokolwiek z Mazowsza lub przyległości już teraz jest zainteresowany, zapraszam do wiadomości prywatnej.

Uprzedzając pytania o pozostawienie kociąt w tzw. dwupaku: zapewniam, że oba będą miały zwierzęce towarzystwo, zadbam o to także w przypadku Balbiny. Ja mogę zatrzymać jedno kocię (i kontynuować tymczasowanie w przyszłym roku, a więc ratować kolejne życia, kocie i psie), w związku z czym postawiłam na to, które jest trochę bardziej wymagające w obyciu (Tadeusz nadal w trakcie diagnozy różnych dolegliwości, ostatnio wyszła anemia kwalifikująca się pod leczenie), a Balbinie będzie sporo łatwiej dogadać się z innym zwierzakiem, z racji na jej spryt i charakterek - lubi ustawiać inne zwierzęta pod siebie i nie da sobie wejść na głowę, ale za to uznaje dominację człowieka.

Pijcie ze mno kompot! #koty #pokazkota #niekupujadoptuj #smiesznekotki
f.....a - Mircy i Mirabelki, śledzący losy kotków spod #frytusiacontent: mamy happy e...

źródło: comment_RKKDgxxj7iorXCWhgdmGqMkcRWu8yy77.jpg

Pobierz
  • 32
@frytusia To faktycznie happy end na jaki czekałam :3 i masz rację, Tadi wymagający opieki lepiej by został że swoją piastunką, w końcu Balbina to silna baba, więc sobie poradzi a świat jej zatańczy jak zagra.
Co do Tadeuszowego imienia, to powinien zostać Tadeusz, to imię jest z nim związane na wsze czasy.

Liczę, że kolejne tymczasie również doczekają się relacji na mirko i będą jeszcze bardziej pozytywne