Wpis z mikrobloga

Co do pana Sapkowskiego miałem dotychczasowo ambiwalentne odczucia. Człowiek jest jaki jest, ale napisał coś w miarę ciekawego, nie jest moim sąsiadem ergo spoko. Jest bardzo popularna gra na jej podstawie, która mnie osobiście zanudziła i nie dograłem do końca – imo lepszym crpg jest Fallout 4.

Po takich rewelacjach kończę czytać tomik opowiadań i żegnam się permanentnie z twórczością tego gościa. To zwykły polak – ogólnie nie wybiera się gdzie człowiek urodził, ale tej nacji nie lubię z pasją i codziennie chce mi ta udowodnić jak bardzo potrafi się skompromitować. Ogólnie wiem jak jest ustawiane prawo w polszy byleby ci przedsiębiorczy i zaradni dostali po rzyci od tych co im się noga powinęła – oszustów i krętaczy – tych co źle sprawy ‘rozpatrzyli’ – czy w kieszeni polaków siedzą, państwem gębę wycierają bo ten młot odpowiedni ma i wbić gwoździa nie szkoda.

CDProjekt powinien zrobić pokazówkę i nawet w projekt Netflixa uderzyć gównem z wiatraka by się to posypało coby jakaś większa korporacja nie dotykała na przyszłość licencji polackich twórców.

#sapkowski #wiedzmin #wiedzmin3 #cdprojektred #gry #gamedev
  • 2