Wpis z mikrobloga

Gang słodziaków - liseł

Na prezent miałem kupić słodziaka, ale jeszcze mnie nie pogrzało by kupować go wprost z biedronki, albo zbierać naklejki XD

▶️ Link do zakupu słodziaka - lis.
▶️ Cena: 4.90USD
▶️ Dostawa: niecałe 12 dni

Co tu dużo mówić, słodziak identyczny jak z biedry. Nie czuć jakiegoś sztucznego zapachu chińskiej, podziemnej fabryki. Ba, posiada nawet polskie metki "Prać ręcznie" oraz adres importera w Polsce (pic w kom) xD

U tego sprzedawcy można kupić inne słodziaki w różnych cenach, a pełna lista dostępna jest tutaj:
https://alilove.pl/gang-slodziakow-na-aliexpress/

#alilove #aliexpress #chinskiecuda #zakupyzchin #itemyzchin #slodziaki #gangslodziakow #biedronka

alilovepl - Gang słodziaków - liseł 

Na prezent miałem kupić słodziaka, ale jeszcz...

źródło: comment_MZtOVYUiR4m8eBeNdo4Xhicq6x7Ti0QP.jpg

Pobierz
  • 18
Co tu dużo mówić, słodziak identyczny jak z biedry. Nie czuć jakiegoś sztucznego zapachu chińskiej, podziemnej fabryki. Ba, posiada nawet polskie metki "Prać ręcznie" oraz adres importera w Polsce (pic w kom) xD


@alilovepl: bo to pewnie ta sama fabryka robiąca dla Biedry XD
@alilovepl: no opcji jest wiele, bo chińczyk to pomysłowy człowiek. Ale zlecając produkcję czegoś w chinach automatycznie trzeba się liczyć z tym, że będzie szła także produkcja "na lewo". Zresztą nie ma problemu z podrobieniem czegokolwiek. Jakbyś się odezwać do sprzedawcy to pewnie mógłby załatwić wszycie do słodziaka metek od armaniego XD