Wpis z mikrobloga

Chciałbym przekazać moje serdeczne "prącie ci w jelito grube" gościowi w Microsofcie, który wymyślił tłumaczenie maszynowe dokumentacji na MSDNie z angielskiego na polski. Weź sobie k***a spróbuj używać tej słownej sraczki w pracy, debilu. Pół biedy, jeśli na górze jest pstryczek do przełączenia na angielski, ale zdarzają się kawałki bez takiej możliwości. Wtedy pozostaje wydłubać sobie oczy widelcem

#zalesie #programowanie #csharp #dotnet
C.....y - Chciałbym przekazać moje serdeczne "prącie ci w jelito grube" gościowi w Mi...

źródło: comment_C6Nvu33BQJ0A9MATUwoQB9Q8Rg4sqIH3.jpg

Pobierz
  • 29
@Czesiowcy:
Taka poważna firma, taki wielki budżet, taki wielki udział w rynku, a na tłumaczy im szkoda kasy.
Kod piszą hindusi, wsparciem technicznym też się zajmują, na co ta firma w ogóle wydaje pieniądze?
@Czesiowcy: Równie dobrze mógłbym czytać dokumentacje w języku czeskim czy niemieckim, tyle samo bym wyniósł


A najlepsze jak mi się Visual Studio zainstalowało po polsku, nic #!$%@? nie rozumiałem co za błędy mi wyskakiwały, bo raz błąd był tłumaczony raz nie, raz zdanie było miksem dwóch języków i bądź tu mądry, tym bardziej, że jak wyszukasz jakiś nieznany błąd za pomocą google/bing po angielsku to dostaniesz od razu rzetelny link do