Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#szczecin nie zajmuje sie polityka ale wyskocxylo mi cos takiego: "Środek ciężkości komunikacji miałby zostać scedowany na autobusy i tramwaje, a także na ruch rowerowy. Piotr Czypicki mówił także o priorytetowej roli pieszego w centrum[...]"

Mam idealne polaczenie praca-dom ktore zawodzi za kazdym razem jak musze skorzystac. Wiec nie, to sie nie uda z nasza komunikacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://wszczecinie.pl/aktualnosci,czypicki_chcialbym_wprowadzenia_ograniczenia_predkosci_do_30_kmh_na_przynajmniej_polowie_ulic_w_szczecinie,id-30438.html
  • 6
@jodzi: Moim zdaniem dużo jest racji w tych tezach. Ciągle była tylko polityka skierowana pod samochody. I tak się żyje na tej wsi, wszyscy do centrum samochodem się pchają. Nie mogę doczekać się jak będą bramki płatne na wjeździe przez most długi i trasę zamkową. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Piratez: Oczywiście nie tylko wjazd z prawobrzeża, z innych kierunków również. Żeby pozbyć się smrodu? Albo coś jak w berlinie, strefy żeby śmierdzące stare żuki nie wjeżdżały bo udusić się idzie. Idziesz ulicą a obok przejeżdża ruski czołg z włączonym generatorem dymu.

@redmonk: Ale co innego jest np. gdy ktoś pracuje samochodem a używa samochodu do dojazdu (oczywiście jakieś tam karty miesięczne czy coś też wchodzi w grę). Możesz spróbować