Wpis z mikrobloga

Typer żużlowy A.D. 2018 zwycięża: @walt_gunner (od paru kolejek nie do doścignięcia). Gratuluje. Na podium znaleźli się jeszcze @LewackiKrul i @kyle8. Chciałbym także pogratulować @Fallinghammer i @kyle8 (tym wynikiem zrzucił mnie z podium ;), którzy dokładnie wytypowali wynik dwóch ostatnich meczów.
Pozwolę sobie ostatni raz zawołać i do przyszłego sezonu.
#zuzel #typerzuzlowy
l.....0 - Typer żużlowy A.D. 2018 zwycięża: @walt_gunner (od paru kolejek nie do dośc...

źródło: comment_fnRp1V1SMEM1ckkTZFL7hqfiSlFAW1WM.jpg

Pobierz
  • 22
@andrzejrybnik: nic nie słyszałem, ale mają już, Liszka i Wojdyło. Nie trzeba płacić, więc są idealni ¯\_(ツ)_/¯
A w Lublinie mają już kontrakt z Lampartami, a do tego mają młodego Lamberta na rezerwowego. Idealnym kandydatem na seniora jest Bober. Zostanie drugim Dróżdżem.
@gokish: wiem, ale taki skład dałby im utrzymanie, a może nawet walkę o PO, byłoby ciekawie
@esus: jestem za, przyszły sezon będzie bardzo ciekawy.
@andrzejrybnik: nie wiem, w składzie pewnie zostaje Woffinden Drabik Janowski Fricke Gleb Wojdyło i Liszka.
Oprócz tego nic nie słychać, może poza tym, że Sparta nie chce Jamróga. No i to, że Nickiego i Hancocka nie chce Rusko i Kloc.
Na logikę Andrzej nie ma do czego wracać. Wymieniając go, na Milika, Sparta nic nie zyskuje.
Milik jeśli zostanie, to raczej z braku laku. Ktoś przebąkiwał, że może Robert Lambert, ale