Wpis z mikrobloga

Od kilku miesięcy mam nową przełożoną, która ewidentnie ma z czymś problem. W maju, jednego dnia założyłam do pracy białą sukienkę. Mijam się z nią, a ona „Wonix09, to Ty?! Myślałam, że to jakaś 7-latka, która idzie do komunii”. Innym razem miałam na sobie czarną sukienkę z białym kołnierzykiem i słyszę „hihihih, czy to już rozpoczęcie roku?”. Dzisiaj przeszła samą siebie. Z poważną miną: „Wonix09, pomimo że to jest Twoja inicjatywa, prezentację pokazać musi Anon. Zawsze to jednak będzie poważniej”.

Kurła pracuję tam już 6 lat i do nastolatki mi daleko. Stara prukwa.
#dziendobry #pracbaza #korposwiat #korpobitch
  • 93
@wonix09: ale ona to mówi, żeby Ci dopiec, czy zwyczajnie oznajmuje? Może tamte dwa pierwsze to komplementy, a ostatnie to zwykły zabieg biznesowy. Moja też się ubiera na rozpoczęcie roku szkolnego jak na rozpoczęcie roku szkolnego, ale generalnie w firmie się cieszą, bo sukienki/spódnice tam to rzadkość. Laski też bez zazdrości mówią, że uczennica i nikt nie kręci gównoburzy.
@wonix09: Poszedł mały Jasio do cyrku i tak się złożyło, że musiał usiąść w pierwszym rzędzie. Rozpoczął się występ, na arenę wszedł Klaun Szyderca. Podszedł do Jasia i zapytał:
– Jak masz na imię?
– Jasiu.
– A więc Jasiu, czy ty jesteś głową krowy?
– Nie.
– A czy ty jesteś tułowiem krowy?
– Nie.
– A więc Jasiu, ty jesteś dupa wołowa! – zaśmiał się szyderczo Klaun Szyderca.
Smutny