Wpis z mikrobloga

#japonia jak mnie #!$%@? jak ludzie nie mówiący po japońsku pchają się do JPN.
Miałem tylko jednego innego Polaka na zmianie, ale pracuję na innym dziale to z nim nie gadam za dużo.
Teraz dorzucili trzech kolejnych i jeden z nich cały czas na przerwach gada do mnie po polsku.
Ja wśród Japoli mówię wyłącznie po japońsku, bo tak zwyczajnie wypada a ten siądzie obok i #!$%@? mi po polsku. Japole mają potem urojenia że ich obgaduje z nim.
Po japońsku mu nie odpowiem bo nie będę mu siary robił ale czy tacy ludzie nie rozumieją że jak jesteś wśród wron to krakaj jak one... Albo choć próbuj to się czegoś nauczysz.
#gownowpis #bekazpodludzi #heheszki
  • 81
@Rimfire: co xD? Nie dotarło do ciebie jeszcze że w chvju to mam, ja pie.dole typie. Ty serio masz 15 lat? Czemu ma mnie piec dupa, upośledzony jesteś? Bo jakiś Maciek mi usunął komentarz xd? Ważne, że go przeczytałeś, reszta mnie nie interesuje, autysto :) Równie dobrze mogłem ci to napisać w PW. Odczytałeś i tyle, gówno mnie obchodzi jak długo będzie ten komentarz wisiał.

Ja czuję taką żenadę przez te
@Rimfire:

zrobić z ciebie rozrywkę

xDD
dziwnie określasz robienie z siebie pajaca i pośmiewiska, zresztą od samego początku w tym wątku, ja już dawno wyczerpałem temat i jedyne co ci zostaje to desperackie próby zaklinania rzeczywistości ¯_(ツ)_/¯ Wystarczy, że ja i nie tylko ja, bo myślę że kolega wyżej, przy którym zrobiłeś z siebie idiotę, wiemy co z ciebie za delikwent, a to czy to do ciebie w końcu dotrze, czy
@Rimfire: chociażby, wciąż lepsze niż bycie tobą xD jesteś tak skończenie przykrym człowiekiem, że musiałeś przestudiować mój profil i pozgłaszać co nieco, i kogo tutaj dupa piecze? Kto poświęca na to swój prywatny czas? Jesteś nieskończenie żałosnym delikwentem xD