Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ZAWADIAK: Stary, jeśli to nie bait to współczuję. Ale sądzę że bait bo takiej "kobiety" z taką talią to nie widziałem. Nawet na zdjęciach z Auschwitz. Bardziej jak jakiś wychudzony chłopczyk.

I odpowiadając na Twoje pytanie to nie, nie da się. Z genetyką nie wygrasz. Można co nieco poprawić, ale to wszystko.
@ZAWADIAK nie chce mi się czytać komentarzy i generalnie 2/10 bo odpisałam, ale wiecie w talii = szerokie biodra a te daje albo matka natura albo trzeba przytyć a nie spalać każdy tłuszcz i mieć lepsze mięśnie niż nie jeden facet... Więc albo zmienia dietę na taką gdzie będzie jej się tłuszcz odkładal w takich miejscach ja biodra brzuch piersi albo woli wyglądać jak dobrze zbudowany mężczyzna
@ZAWADIAK: zalezy co kto lubi, ma zajebiste miesnie, dupe ma, nie ma wciecia, ale bioder sobie nie dorobisz, to tylko genetyka raczej:D buziaczki dla was obojga. Hulahop to raczej na boczki wlasnie sie uzywa.
Ja pierdykam, facet się pyta jak zrobić sobie talię a wy lykacie jak te pelikany. Spójrzcie na dłonie rysy twarzy i brak cyckow. Kolego lepszą pomoc znajdziesz na forach TV