Wpis z mikrobloga

#samsung #allegro #pytanie #corobic

Hej Mirki,
Co robić.
Kupiłem na allegro S9+. W opisie aukcji nowy zafoliowany. No i taki był, wszystko ok. Tylko gdy zacząłem procedurę korzystania z promo samsunga (głośnik, trzeba czekać 2 tygodnie na wygenerowanie kodu), to okazało się że laska która sprzedała telefon do sklepu gsm wykorzystała już IMEI telefonu w tej promocji.
Dość złożona sprawa bo support samsunga odpisywał mi raz na tydzień na moje maile (teraz wogole przestali się odzywać). Laska teoretycznie poleciała w kulki sprzedając telefon do serwisu jako nowy. Serwis GSM w sumie też odwalił wystawiając go jako nowy zafoliowany, tylko czemu to mi musi się oberwać? Wątpię żebym coś ugrał przez allegro bo trochę czasu minęło - 3 tygodnie od kupna (2 tyg oczekiwania na kod plus kopanie się z supportem).
Ktoś może pomyśleć że mam za swoje próbując kupić taniej na allegro #cebula i wytargać głośnik. No ale z drugiej strony, nieważne czy to jest telefon, telewizor, czy kuchenka mikrofalowa, jeśli sklep na allegro taguje jako "nowy" wspominając o tym w opisie aukcji to nie jest to pewnego rodzaju nadużycie?

Co robić? ¯\_(ツ)_/¯
  • 25