Wpis z mikrobloga

@Suub: Gratki!
możesz polecić co się uczyłeś? z jakich stron korzystałeś? Jakies kursy robiles? Sam myślę o zmianie pracy. Oraz, jeśli to nie problem, jakie są widełki na juniora z SQL?
  • Odpowiedz
@jak-zyc: No własnie miałem tą komfortową sytuację, że ogarnąłem się z robotą gdzie mogłem nauczyć się SQLa. Poszedłem z widlaka do callcenter i potem przeszedłem wewnętrzną rekrutację na stanowisko w dziale IT.
  • Odpowiedz
@Suub: Obecnie robię też kurs Javy. Ostro drogi jest jak na moje możliwości, ale znalazłem bardzo fajną opcję finansowania. Dają Ci nieoprocentowaną pożyczkę na szkolenie z możliwością umożenia do 25%. Jak masz 300 miesięcznie, które możesz przeznaczyć na browary, to możesz ogarnąć. Łap link: http://inwestujwrozwoj.pl/
  • Odpowiedz
Zarobki nie za wysokie niestety. Trochę więcej niż na widlaku, ale w rok jest opcja konkretnej podwyżki i przede wszystkim rozwoju. Jak już się wbijesz w branżę to potem jest już tylko lepiej.
  • Odpowiedz
  • 27
@Suub Ja polecam też kurs MySQL od Colt Steele na Udemy, gość jest niesamowitym dydaktykiem. Niestety nie mam teraz pod ręką linka. Kurs trwa coś około 20 h.
  • Odpowiedz
  • 6
@cyal 2-3 godziny dziennie 2-3 dni w tygodniu, w weekendy nie uczyłem się, ale tak jak pisałem w pracy miałem na co dzień styczność z SQL i bazą Postgres
  • Odpowiedz