Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam taki problem z mężczyznami... Jestem kobietą atrakcyjną, dbam o siebie. Zawsze zaczepi mnie miły, sympatyczny - taki jest po 10 minutach, po 20 już wkracza w tematy intymne. Czasami idę w to, bo nie chce go zawieść. Jak zaczynam się wycofywać czy przestaje się czuć komfortowo to pan ucieka. Czesto wyzywa...
Nie chce kazdemu na samym początku opowiadać że jestem ofiarą przemocy domowej i gwałtu, nie czuje się dobrze kiedy mężczyzna naciska na takie tematy. Większość tego nie szanuje...dopytuje dlaczego i tu...jak już powiem dlaczego to jest „pewnie zasłużyłaś”. Mam ochotę unikać mężczyzn całkowicie...boje sie im zaufać.
Takie zalesie z dupy.
Koleżanka stad jest po takich samych przejsciach, jakoś sobie radzi. Ja nie umiem...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 11
OP: Próbowałam juz anonimowo. Jak wyszedł moj wygląd to nagle ojej jak ja podniecam on już chce seks i każda rozmowa kończyła się „pokaż co masz na sobie, ale bym cię wytarmosil”.

Masa, masa takich sytuacji.
Aż chce mi się plakac...

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: marcel_pijak}