Wpis z mikrobloga

@pearl_jamik: z moich obserwacji wynika, że to jest podejście typu "jestem taki ważny, że nie będę się zniżał do czyszczenia kibla, włożenie kubka do zmywarki, wywalenia fusów z ekspresu" itd. Nawet osoby, które awansowały wewnątrz tego samego działu IT, np. z helpdesku nagle zapominają jak podpiąć sobie kabel do monitora bo przecież oni to są teraz wielcy specjaliści i "som ludzie od tego" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pearl_jamik: Pracowałem po liceum w biurze architektonicznym jako pomoc administracyjna.

Dużo czasu spędzałem z panią sprzątaczką i żaliła mi się kiedyś, że non stop ktoś #!$%@? kibel a ona musi to potem sprzątać. Z racji tego, że kuchnia (gdzie najczęściej siedziała) była obok łazienek to postanowiła zrobić śledztwo i w miarę możliwości wchodzić po każdym aż znajdzie brudasa i mu to wygarnie.

Śledztwo skończyło się sukcesem jednak winny okazał się właściciel
dlaczego ludzie z wyższym wykształceniem, elita narodu


@pearl_jamik: jesteśmy górnikami XXI wieku, jeżeli chodzi o pozycję zawodową i benefity, a nie lekarzami czy arystokracją. Takie zaawansowane, dobrze opłacane robole umysłowe. Studia dzisiaj to jak 7 klas przed wojną, niby jakieś tam wykształcenie jest, ale bardzo powszechne i nie wyróżnia człowieka w niczym.

z wysokim ego

Dlatego.